Monika "Jac" Jagaciak wyszła za mąż! Ślub Jagaciak odbył się w miniony weekend w Serbii, najprawdopodobniej w Belgradzie. Mąż polskiej modelki to serbski fotograf i artysta Branislav Jankic. Dopiero teraz do mediów przedostały się pierwsze zdjęcia ze ślubu Jagaciak i Jankica. Top modelce udało się długo zachować wszystko w tajemnicy! Na ślubie i weselu polskiej modelki i serbskiego fotografa nie zabrakło osób znanych. Do Serbii przylecieli m.in. szwedzka modelka Frida Gustavsson, siostra panny młodej, lekkoatletka Anna Jagaciak-Michalska, a także polski stylista Paweł Kędzierski. To właśnie dzięki zdjęciom, jakimi pochwalili się goście weselni Moniki i Branislava, wiemy, że ślub w ogóle się odbył. A także możemy zobaczyć, jak piękną suknię ślubną miała na sobie Monika! Jak na razie ani Monika, ani Branislav nie udostępnili żadnych zdjęć ze ślubu, ani nie potwierdzili, że są małżeństwem. Jednak dzięki TYM zdjęciom wiemy, że ich ślub to nie plotki!

Monika Jagaciak ma 23 lata, więc jest o 10 lat młodsza od serbskiego fotografa Branislava Jankica. Jankic oświadczył się Jagaciak rok temu, a w ostatni tydzień lipca para powiedziała sobie "tak". Jagaciak poszła do ołtarza w klasycznej białej sukni ślubnej wykończonej koronką i w długim welonie. Całość lekko nawiązywała do modnego stylu boho, stylizacja była delikatna i bardzo dziewczęca. Jak ustalił serwis elle.pl, suknię ślubną Jagaciak zaprojektowała Polka, Kinga Malisz. Pan młody z kolei wystąpił w klasycznym czarnym garniturze, białej koszuli i z czarną muchą pod szyją. Oboje wyglądali wspaniale.

Kim jest Monika "Jac" Jagaciak - co osiągnęła?

Monika "Jac" Jagaciak jest jedną z najlepszych polskich top modelek. Tak jak Anja Rubik, Magdalena Frąckowiak czy Małgorzata Bela zrobiła ogromną karierę za granicą. Wśród prestiżowych kampanii, w jakich "Jac" brała udział, wymieńmy choćby te dla marek Chanel Beauty, Nina Ricci czy Yves Saint Laurent. Monika wielokrotnie występowała też w pokazach Chanel, Versace, Balmain i innych słynnych domów mody. Niedawno Jagaciak razem z siostrą Anną gościła na okładce polskiego wydania "Elle". Monika jest też jednym z aniołków Victoria's Secret. Choć Monika Jagaciak ma dopiero 23 lata, to jej zarobki są już tak wysokie, że gdyby chciała, mogłaby nie robić już absolutnie nic. Ale Monika jest bardzo ambitna i jeszcze wiele przed nią! Być może także macierzyństwo...

Monice i Branislavowi życzymy wszystkiego, co najlepsze, na nowej drodze życia!

ZOBACZ zdjęcia ze ślubu Moniki "Jac" Jagaciak i Branislava Jankica>>

Przypomnijmy, że w ostatni weekend lipca ślub wzięli także Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik, a pierwszą rocznicę zaślubin świętowali Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke.