Dużo klasyki i cały wachlarz możliwości – tak w skrócie prezentują się trendy manicure na ślub i wesele w 2018 roku! Sprawdźcie poniżej, jak warto pomalować paznokcie na to wyjątkowe wydarzenie. Przedstawiamy propozycje zarówno dla panny młodej, jak i dla gości! Zainspirujcie się najmodniejszym manicure z wybiegów!

Manicure ślubny dla panny młodej

Nieśmiertelny manicure francuski na ślub sprawdzi się idealnie. Jest zachowawczy, bardzo subtelny i nie rzuca się w oczy, dlatego jeżeli chcecie, aby Wasze dłonie wyglądały estetycznie, a paznokcie nie odwracały uwagi od pierścionka i obrączki, wybierzcie pastelowy manicure z białą końcówką. Propozycja dla odważnych, mleczne wykończenie zamienić na złote lub srebrne, w zależności od biżuterii, jaką planujecie założyć.

7 błędów w manicure, które popełniasz, a prawdopodobnie o tym nie wiesz >>>

Jeżeli french manicure jest dla Was zbyt skromny, wybierzcie pastelowe odcienie. Uwaga, w sezonie 2018 nie musi to być jedynie róż. Błękit czy jasny fiolet także skomponują się z suknią ślubną. Możecie również postawić na biały total look i pomalować paznokcie na ślub na biało. 

Zastanawiacie się pewnie, jaki kształt paznokci najlepiej sprawdzi się podczas ślubu. W tym temacie panuje dowolność, ale najmodniejszym kształtem w tym sezonie są krótkie, lekko zaokrąglone kwadraty. Jeżeli natomiast lubicie dłuższą płytkę, świetnie wypadną tzw. migdałki, które bardzo ładnie wydłużają dłonie!