Priyanka Chopra Jonas to jedna z najbardziej charakterystycznych, a zarazem uznanych postaci we współczesnym Hollywood. Jest świetną aktorką, poza tym pięknie śpiewa. Często wykorzystuje swoją popularność w słusznym celu, nie boi się poruszać ważnych i aktualnych tematów. To nie wszystko. Gwiazda została właśnie ambasadorką Max Factor, czyli globalnego giganta w branży kosmetycznej. Co wiemy na temat tej współpracy?

Priyanka Chopra Jonas została ambasadorką marki Max Factor!

Ciesząca się sławą i sympatią na całym świecie marka Max Factor nawiązała właśnie współpracę z Priyanka Chopra Jonas. To już kolejna – niesamowicie inspirująca, a zarazem pewna siebie kobieta z Hollywood, która została jej ambasadorką. Od tej pory 38-letnia gwiazda będzie promować i wspierać markę w działaniach mających na celu zwiększenie różnorodności. Co więcej, będzie twarzą podkładu Max Factor Facefinity All Day Flawless Airbrush Finish 3 w 1, który zasługuje na miano wyjątkowego kosmetyku. Łączy w sobie bowiem właściwości bazy pod makijaż, fluidu i korektora. Do tego jest ultra trwały. Sprawdzi się u osób zabieganych i nie tylko. 

Priyanka Chopra Jonas o pewności siebie i sile makijażu [WYWIAD]

Priyanka Chopra Jonas od kilku lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Nie zapomina jednak o swoich korzeniach. Podkreśla, że pochodzi z Indii, poza tym wspiera tamtejszą kulturę i społeczność. Ostatnio udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoim dziedzictwie, pewności siebie, a także o sile makijażu. Oto fragmenty rozmowy gwiazdy z Emily Maddick, redaktorką GLAMOUR UK:

Emily Maddick: Pewność siebie jest jednym z pierwszych tematów, które poruszamy z Priyanką podczas naszego spotkania na Zoomie pewnego słonecznego, czerwcowego poranka w Londynie. Rozmawiamy o jej nowej roli globalnej ambasadorki marki Max Factor: „Nawiązanie tej współpracy to niezwykła, ekscytująca przygoda. Czuję, że będziemy się świetnie bawić!”, mówi aktorka.

Podczas naszej rozmowy pokrzepiającym okazuje się fakt, że nawet kobieta o takiej pozycji – mogąca poszczycić się filmografią liczącą przeszło 70 tytułów, krótką karierą muzyczną i działalnością filantropijną – miewa momenty, gdy wątpi we własną wartość.

„Jako ludzie mamy tendencje do łatwiejszego zauważania własnych wad… skupiamy się na swoich porażkach, zamiast doceniać silne strony”, wyznaje Priyanka.

Oczywiście gdy rozmawiamy o Max Factor, trzydziestoośmiolatka przyznaje, że od wielu lat chętnie wykorzystuje moc przemiany tkwiącą w makijażu. 

„Makijaż jest czymś, co może pomóc się poczuć pewniej zarówno kobietom, jak i mężczyznom”, przyznaje. „Można go wykorzystać na tak wiele sposobów. Po to, by wyrazić siebie. Po to, by czuć się dobrze. Po to, by ukryć niedoskonałości i poczuć się pewniej.

„Zaczęłam się malować, kiedy miałam cztery lata. Nabrałam na palce wszystkie szminki mojej mamy i wymalowałam sobie nimi twarz”, wspomina ze śmiechem aktorka.

Priyanka przyszła na świat w rodzinie lekarzy w indyjskim Jamshedpur, zyskała popularność w Indiach na początku lat 2000, po zwycięstwie w konkursie Miss India, a następnie sięgnięciu po koronę Miss Świata – zanim podbiła Bollywood. W 2015 roku przeprowadziła się do Los Angeles i została jedną z pierwszych południowoazjatyckich aktorek, którym udało się osiągnąć sukces w Hollywood. W 2018 roku poślubiła muzyka Nicka Jonasa. Jej ostatni megahit z 2021 roku, dostępny na platformie Netflix film Biały Tygrys, był nominowany do Oscara, a Priyanka nie tylko w nim zagrała – ale pełniła też rolę producentki wykonawczej. 

Zobacz także:

Priyanka podkreśla jednak, że to dzieciństwu w Indiach zawdzięcza wczesny rozwój obsesji na punkcie makijażu i piękna.

„Indie słyną z pięknych kobiet”, mówi. „Uważam, że moje dziedzictwo zdecydowanie pogłębia moją relację z pięknem”.

Artykuł powstał we współpracy z marką Max Factor.