W Twojej miejscowości dzieje się coś ciekawego i ważnego? Znasz fajne dziewczyny, które robią fajne rzeczy? Prowadzą restaurację, mają własną firmę, uczą w szkole, są artystycznie uzdolnione? A może któraś z nich Cię inspiruje, bo pomaga innym? Podziel się tym z nami, nich dowie się o tym cała Polska!

Chcemy pokazywać lokalne inicjatywy nie tylko z dużych miast i wspierać działania osób, które są dumne z miejsc, w których mieszkają. Nie ma znaczenia wiek czy pochodzenie. Potrzebna jest tylko odrobina odwagi :) Według nas każda, nawet najmniejsza mieścina ma się czym pochwalić i my z chęcią w tym pomożemy publikując o niej artykuł na Glamour.pl.

W naszym grudniowym numerze rozpoczęliśmy akcję lokalnych ambasadorek, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wszystkie wybrane przez nas dziewczyny nie wyobrażają sobie życia w innym miejscu i są najlepszą reklamą swoich miejscowości. Ty też możesz! Pomyśl, czy chcesz opowiedzieć o sobie lub o rzeczach dla Ciebie istotnych, albo masz pytanie, na które potrzebujesz odpowiedzi, i wyślij do nas wiadomość za pomocą poniższego formularza. Bądźmy w kontakcie!