AM:PM: smartwatche dla każdego

Tak, kontrolowanie czasu może stać się przyjemnością. Marka AM:PM nie bez powodu już od wielu lat cieszy się niegasnącą popularnością. Zegarki z jej logo są uwielbiane nie tylko przez dzieci i młodzież, ale także dorosłych. 

Jakiś czas temu w asortymencie AM:PM pojawiły się też stylowe smartwatche. Zdecydowanie warto wziąć je pod uwagę podczas planowania przedświątecznych zakupów. 

AM:PM Smartwatch PS215-U769-K1; Apart.pl

Nic dziwnego, że pokochało je już tak wiele osób. Wyglądają ultrastylowo, są lekkie, mają atrakcyjne ceny i, co ważne, czas pracy tych urządzeń wynosi nawet do 10 dni. 

Co ciekawe, początkowo w ofercie marki zagościły smartwatche wyłącznie dla dzieci – w końcu nikt inny nie radzi sobie lepiej z nowinkami technologicznymi! W tym momencie w ofercie znajdziemy także modele dla dorosłych. Wszystkie wykonano z niesamowitą dbałością o detale. Każdy pozwala na wyrażenie swojego indywidualnego, oryginalnego stylu. 

Małgorzata Socha z rodziną w kampanii marki Apart

Pomysły na prezenty świąteczne: smartwatche AM:PM 

Szukasz pomysłu na prezent świąteczny dla dziecka? Najmłodsi uwielbiają takie gadżety! Wyświetlacze dziecięcego smartwatcha AM:PM można szybko dopasować do jego oczekiwań. Wystarczy, że pobierzesz jedną z dostępnych tarcz (wesołą/zabawną/neutralną). To gwarancja, że nawet ci najbardziej wymagający będą zadowoleni.

Zobacz także:

Smartwatche AM:PM są bardzo lekkie, to zasługa specjalnych komponentów użytych do ich produkcji. Efekt? Niesamowity komfort użytkowania. Co również istotne, jedną z ich wielu funkcji są konkretne przypomnienia i sportowe tryby. Te zegarki są barwne niczym dziecięca wyobraźnia. 

AM:PM Smartwatch dla dzieci PS214-K764; Apart.pl

Smartwatche AM:PM dla młodzieży i dorosłych są nie tylko funkcjonalne, ale również niezwykle designerskie. Wybieraj: model metaliczny, czarny czy złoty? Okrągły, kwadratowy, a może podłużny? Ten nowoczesny, biżuteryjny dodatek jest uniwersalny. Będzie świetnie komponować się zarówno ze sportowymi, jak i nieco bardziej eleganckimi stylizacjami. 

AM:PM Smartwatch PS216-L771-K1; Apart.pl

Oczywiście znajdzie się również coś dla panów. Czerń, srebro, złoto, prostokątna, okrągła czy kwadratowa tarcza – co najbardziej będzie pasować do stylu twojego partnera/brata/ojca? Święta tuż tuż.... Smartwatch AM:PM z pewnością ucieszy niejednego mężczyznę, który lubi świetnie wyglądać i być na bieżąco. 

AM:PM Smartwatch PS218-U777-K1; Apart.pl

Smartwatche AM:PM dostępne są w salonach jubilerskich Apart i na stronie Apart.pl

AM:PM Smartwatch PS217-U773-K1; Apart.pl