Shlomit Malka oraz serbska piękność Bojana Krsmanovic prezentują nowości w ramach trzech wyjątkowych linii Intimissimi – Soft Casual, Romantic Winter oraz Elegance. 

W kolekcji Soft Casual znajdziecie między innymi wyróżniające się śmiałym i nonszalanckim charakterem komplety haftowanej bielizny oraz seksowne body. Dominują czarno-białe zestawienia zaakcentowane pastelowymi odcieniami szarości, beżu i brązu. 

Romantic Winter to ultrakobiece i romantyczne komplety bielizny. Modele stają się jeszcze bardziej zmysłowe dzięki cięższym materiałom, kontrastującym z delikatną koronką i subtelnymi akcentami. Pudrowa paleta barw – wyrafinowanego różu oraz błękitu, dodaje całości nutki klasycznej elegancji.

Linia Elegance prezentuje obraz nowoczesnej kobiety – odważnej, silnej i pewnej siebie. W jej garderobie niezawodnie znajdziemy koronki, aksamit, miękkie dzianiny i plisy. Na pierwszy plan, niczym klejnoty koronne, wysuwają się w Elegance wyraziste detale – kryształy i kamienie układają się na tkaninach w subtelne konstelacje. Wśród propozycji bielizny króluje czerń jako główny kolor.