Adele ciągle każe nam czekać na swój nowy materiał, który mamy nadzieję, w końcu się pojawi i znowu powali nas na kolana. Co jednak nie oznacza, że nie wiemy, co u niej słychać. Początek 2019 roku nie był dla niej zbyt przyjemny. W kwietniu 31-latka rozwiodła się z mężem, Simonem Koneckim. Byli parą 8 lat, a w 2016 roku wzięli ślub. Z kolei w 2012 roku na świat przyszedł ich syn, Angelo Adkins.

Ale ostatnie zmiany u Adele to nie tylko zmiany w życiu uczuciowym. Od jakiegoś czasu na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia, na których artystka prezentuje nową figurę. I wygląda obłędnie! Adele poznaliśmy w momencie, kiedy miała kilka dodatkowych kilogramów, z czego jednak nic sobie nie robiła. Zmiany, jakie zaszły w jej życiu, najwyraźniej zmobilizowały jej do metamorfozy. Patrząc na jej ostatnie zdjęcia z Grinchem i ze Świętym Mikołajem ciągle można dopatrzyć się pięknych kobiecych krągłości, ale w porównaniu z tym, jak Brytyjka prezentowała się jeszcze jakiś czas temu, przemiana jest spektakularna. 

Fani nie szczędzą Adele komplementów z związku z jej nowym lookiem. Choć nie brakuje też negatywnych opinii w stylu: „Gdzie podziała się stara Adele?!”. A Wy w jaki wydaniu wolicie autorkę hitów „Hello” czy „Someone like you”?

Zobacz także: Dawid Podsiadło jest teraz nie do poznania!