Alessandra Ambrosio dołączyła właśnie do fanek pewnej marki obuwniczej z Polski. Założyła charakterystyczny model, który sprawdzi się na różne okazje, poza tym pasuje do wielu elementów garderoby. A potwierdza to m.in. fakt, że popularna modelka wykorzystała go w aż dwóch stylizacjach. Nadal jest w sprzedaży. 

Alessandra Ambrosio założyła buty od polskiej marki

Alessandra Ambrosio postawiła na ciężkie buty z aktualnej kolekcji marki Vanda Novak, za której stworzenie odpowiada Dominika Nowak. A konkretnie na model Xena Deep Black wyróżniający się wysoką cholewką, sznurowaniami, a także trepową podeszwą. Jest idealny na co dzień (na najchłodniejsze miesiące w roku), jak również na specjalne okazje, np. na festiwale. Jedna z najpopularniejszych modelek na świecie dopełniła nimi dwa looki. Założyła je do czerwonego kombinezonu, kurtki skórzanej z ćwiekami i okularów przeciwsłonecznych oraz do kolorowego kardiganu, transparentnego topu w zwierzęcy print i skórzanych szortów. Jej zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii (na dole strony).

Gwiazdy w projektach marki Vanda Novak 

Alessandra Ambrosio to kolejna światowej sławy gwiazda, która dostrzegła, a następnie doceniła markę Vanda Novak. Projekty autorstwa Dominiki Nowak przypadły do gustu także Elsie Hosk, Shay Mitchel oraz Emmie Roberts, o czym mogliście przeczytać niedawno na Glamour.pl. Możemy się domyślać, że – podobnie jak innym klientkom czy klientom polskiego brandu – przekonał je nieprzeciętny design oraz wysoka jakość wykonania. 

Przypomnijmy, że Vanda Novak istnieje już od kilku lat. Choć twórczyni, a jednocześnie projektantka marki chętnie czerpie ze słowiańszczyzny i tradycyjnego rękodzieła, to oferuje swoim klientkom i klientom bardzo nowoczesne buty na co dzień i na specjalne okazje. Większość modeli z kolekcji rodzimego brandu jest ozdabiana charakterystyczną kulą przy obcasie. Ten element dodaje im modowego sznytu.