Biżuteria z motywem serc na walentynki 2022

Biżuteria z motywem serca na walentynki? Przełomowe! – można by sparafrazować klasyka (tak, chodzi o Mirandę Priestly, surową redaktor naczelną fikcyjnego magazynu o modzie „Runway” z filmu „Diabeł ubiera się u Prady”). A mimo to nie miałybyśmy nic przeciwko, by dostać ją w prezencie od ukochanej osoby. A nawet rozważamy, czy nie kupić jej sobie samej! Najnowsze propozycje biżuteryjnych marek są bowiem dalekie od kiczu i przewidywalności. Wręcz przeciwnie. Nie brak im oryginalności i nowoczesności, zwłaszcza, że bransoletki, kolczyki, naszyjniki czy pierścionki z sercami często utrzymane są w oszczędnym, minimalistycznym stylu. Gdzie kupić najpiękniejszą biżuterię z motywem serca? Wskazujemy modele, które szczególnie wpadły nam w oko. Wy też się w nich zakochacie! 

Biżuteria z motywem serc marki Ania Kruk

Szeroki wybór biżuterii z motywem serca na walentynki i nie tylko znajdziecie w ofercie polskiej marki Ania Kruk. Która, choć z okazji święta zakochanych wypuściła zaskakująco niestandardową kampanię, nie stroni też od tradycji. Choć, co dla niej charakterystyczne, interpretuje ją po swojemu. Stąd właśnie serca w minimalistycznym bądź artystowskim wydaniu. Jeśli pierścionek z motywem serca, to w formie sygnetu (to ostatnio najmodniejsze pierścionki wśród fashionistów, czego najlepszym przykładem jest Harry Styles). Jeśli naszyjnik – to choker na ultramodnym łańcuchu. A może wolicie kolczyki, jakich nie powstydziłaby się Frida Kahlo? Minimalistki także znajdą coś dla siebie. Na przykład subtelne kolczyki w kształcie serc – obowiązkowo w złotym kolorze (zdjęcie główne). 

Biżuteria z motywem serc W.Kruk

Biżuterię z motywem serca znajdziecie także w innej biżuteryjnej marce w rodzinie Kruków, mianowicie – W.Kruk. To właśnie tu dostać można zaręczynowy pierścionek z brylantem w kształcie serca, albo kaskadowe naszyjniki z tym motywem. A także idealne do noszenia na co dzień mosiężne pierścionki czy kolczyki-serduszka. Naprawdę jest w czym wybierać! 

Pierścionek zaręczynowy z brylantem w kształcie serca

Przepiękny pierścionek z brylantem w kształcie serca w swojej kolekcji ma także ulubiona biżuteryjna marka redaktorek mody – Rosa Chains. Gdy tylko go zobaczycie, od razu powiecie „tak” i będziecie chciały nosić go non-stop. Jest romantyczny i bardzo elegancki. 

Biżuteria z motywem serc w popularnych sieciówkach

Ale biżuteria z motywem serca dostępna jest nie tylko w ofercie marek biżuteryjnych, ale i w popularnych sieciówkach, takich jak Zara, Mango czy H&M. Upolować w nich można modną ostatnio kolorową biżuterię – emaliowaną albo plastikową, dokładnie taką, jaką noszą najbardziej stylowe mieszkanki Kopenhagi. Może i są odrobine kiczowate, ale w tym wypadku właśnie tak miało być. Choć te sztuczne, kolorowe błyskotki bronią się ascetyczną formą. Najlepiej zresztą zobaczcie same i sami! I nie bójcie się zainspirować. Biżuteria z motywem serca jest tak ponadczasowa, że nie musicie się obawiać, że kiedykolwiek wyjdzie z mody. Wręcz przeciwnie, będziecie chciały nosić ją non stop!