Do czego służą żele budujące?

Jak sama nazwa wskazuje, głównym zadaniem produktów tego typu jest zbudowanie szkieletu. To jednak nie koniec! Żele budujące wykorzystywane są też do modelowania paznokcia, mocowania ozdób czy zabezpieczenia lustrzanych pyłków.

Żele budujące dzielą się na samopoziomujące oraz niesamopoziomujące. Do pierwszej z grup należy bestseller z bogatej oferty Indigo, czyli transparentno-brzoskwiniowy Easy Shape Rosy. Jego niesłabnąca popularność wynika z jego wyjątkowych cech, do których należą m.in.:

  • konsystencja gęstej galaretki pozwalająca na komfortową pracę;
  • uniwersalne zastosowanie – można nim stworzyć zarówno szkielet, jak i całego paznokcia, a do tego sprawdza się do stylizacji 3D czy frencha;
  • możliwość zbudowania 5 paznokci jednocześnie.

Czym są proteinowe żele samopoziomujące do paznokci?

Proteinowe żele samopoziomujące Indigo stanowią zupełnie nową jakość na rynku, wprowadzając przedłużanie paznokci na wyższy poziom! Dlaczego? Dzięki swoim szczególnym właściwościom! Pierwszą z nich, dla dużej grupy zapewne najważniejszą, jest obniżona temperatura polimeryzacji. Pieczenie w lampie MultiLED to jeden z głównych powodów, dlaczego kobiety rezygnują z żelowego manicure’u. Żele samopoziomujące Indigo ten problem w znacznym stopniu rozwiązują! A to nie koniec ich zalet!

Właściwości Self Leveling Gels Indigo

Ponadto Indigo Self Leveling Gels, oferowane w dwóch kolorach (nude Natural i jasnoróżowym Porcelain) oraz dwóch wariantach (70 do krótszych przedłużeń i 110 do przedłużeń o dowolnej długości), cechują się:

  • znakomitym kryciem pozwalającym ukryć niedoskonałości i defekty estetyczne płytki;
  • ponadprzeciętna trwałością, która sprawia, że paznokcie prezentują się pięknie nawet do 6 tygodni;
  • wysoką zawartością protein jojoba wzmacniających paznokcie.

Jeśli szukasz idealnych żeli do techniki bez piłowania, to Self Leveling Gels Indigo będą najlepszym wyborem! Przyszłość żelowego manicure’u dzieje się właśnie teraz!