W kreacji Elie Saab na gali rozdania Oscarów wystąpiły już między innymi: Rachel McAdams, Sarah Paulson, Angelina Jolie, Mila Jovovich, Mila Kunis, Emma Stone, Jennifer Lopez, Alicia Vikander, Sandra Bullock czy Pink. Gwiazdy kochają projekty libańskiego projektanta i w ogóle nie ma co się temu dziwić. Elie Saab tworzy sukienki, o których marzy większość kobiet na całym świecie - sukienki, które zamieniają kobietę w prawdziwą księżniczkę.

Podczas pokazów haute couture wiosna 2017 w Paryżu, Elie Saab po raz kolejny powalił wszystkich na kolana. Jego zjawiskowe sukienki wykonane z materiałów najwyższej jakości zawojowały paryskie wybiegi. Wybieg nie tylko błyszczał od mieniących się w świetle kreacji, ale przede wszystkim od ilości fleszy - każdy doskonale wiedział, że ten pokaz będzie szeroko komentowany w mediach. 

Jesteśmy przekonani, że podczas gali Oscary 2017 któraś z gwiazd pokusi się o przepiękną suknię z kolekcji Elie Saab haute couture wiosna 2017. Ba, jesteśmy nawet pewni, że nie będzie to tylko jedna aktorka.