Marka W.KRUK już po raz siódmy wypuściła na rynek specjalną, ambasadorską kolekcję. Do tej pory swojej biżuterii doczekały się Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska, Martyna Wojciechowska, Alicja Bachleda-Curuś, Kinga Rusin oraz Anna Maria Jopek. W tym roku wybór dla wielu może być niemałym zaskoczeniem, bo w zupełnie nowej dla siebie roli debiutuje Ewa Chodakowska. Swój sukces zbudowała na tym, że dzięki niej także inne kobiety odnoszą sukces. I nie chodzi tylko o piękną, wysportowaną sylwetkę, ale przede wszystkim pewność siebie, samoakceptację i poczucie własnej wartości. Nie mamy więc żadnych wątpliwości, że zaprojektowane przez Ewą dla marki W.KRUK projekty w ramach kolekcji OHELO., będą miały dla fanek trenerki wymiar symboliczny. Ale z pewnością nie tylko dla nich. 

PRZYJAŹŃ - autorska kolekcja biżuterii Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej dla W.KRUK >>>

Ewa Chodakowska zaprojektowała kolekcję biżuterii dla W.KRUK

Tytułowa OHELO. to roślina występująca na jednej z wysp Oceanu Spokojnego. W kolekcji Ewy Chodakowskiej dla W.KRUK odwzorowano jej owoc, czyli jagodę, zarówno w wersji i bezkamieniowej oraz w naturalnym turkusie i mineralitach. Dodatkowo, owoce OHELO. ozdobiono złotą lub pozłacaną szypułką, a wybrane modele biżuterii wysadzane są błyszczącymi cyrkoniami. Z kolei całość wykonana została ze złota, srebra oraz złoconego mosiądzu. W autorskiej kolekcji Ewy Chodakowskiej wykorzystano również motyw listka OHELO., jak również emblemat kolekcji, łączący jej nazwę z inicjałami autorki. To, co w linii OHELO może spodobać się miłośniczkom biżuterii, to różnorodność oraz możliwość personalizacji. Naszyjniki można nosić kaskadowo, a kolczyki łączyć, dopełniając te w rozmiarze XL z mniejszymi wzorami. Z kolei delikatne bransoletki w wersji zarówno na rękę jak i na kostkę, przygotowano już z konkretnym motywem, ale można je również dostosować do własnych potrzeb, uzupełniając o charmsy OHELO. Do wyboru jest aż jedenaście wzorów: jagody płaskie w kolorach czarnym, turkusowym, czerwonym oraz żółtego złota, jagody pełne - pozłocone, turkusowe, czerwone, czarne, jak również pozłocone wersje kwiatu i emblematu OHELO. W kolekcji nie mogło zabraknąć także pierścionków, które Ewa Chodakowska uwielbia. Pojawiają się one w barwnych wariantach z charakterystycznymi akcentami pionierskiego owocu w kolorach turkusu, wulkanicznej czerni i koralowej czerwieni oraz bezkamieniowe. Co więcej, pośród biżuterii znajdziemy też akcesoryjny dodatek w formie breloka OHELO.

W OHELO widzę siebie oraz kobiety, które spotykam na swojej drodze. Odważnie stawiamy sobie cele i wytrwale mierzymy się z przeciwnościami, aby je zrealizować i być spełnione – dodaje Ambasadorka W.KRUK – Dlatego codziennie pokazuję innym kobietom, że możemy zmieniać się, rosnąć w siłę i zbierać owoce pracy nad sobą nawet wtedy, gdy warunki przetrwania są bezlitosne jak na wulkanie. Chcę prowadzić je do realizacji marzeń, aby uwierzyły w siebie oraz nagradzały się słowem, uśmiechem za każdym razem, kiedy pokonają kolejny zakręt. I inspirowały się nawzajem, tak jak mnie inspirują ich historie, wysiłek, gorzkie łzy i sukces… Słodki jak jagody OHELO. - mówi o kolekcji Ewa. 

Kolekcja OHELO. od 27 lutego kolekcja dostępna jest w sklepie internetowym wkruk.pl, a od 1 marca w salonach W.KRUK na terenie całej Polski. 

5 kroków, jak aktywnie zacząć wiosnę według Ewy Chodakowskiej >>>