Roksana Gac wygrała drugą edycję programu "Projekt Lady"! Pokonała Julię Jaroszewską, Kaję Kajuth i 10 pozostałych uczestniczek! Roksana zapewniła, że nie zmarnuje drugiej szansy, jaką dostała. Na planie programu Roksana nauczyła się taktu, dobrych manier i nabrała ogłady. Małgorzata Rozenek odczytując werdykt nie ukrywała swojego zadowolenia! Gac wygrała "Projekt Lady 2", ale to nie koniec jej pracy nad sobą. Teraz będzie się uczyła angielskiego na specjalnym kursie w Wielkiej Brytanii. Kurs w Cambridge był bowiem główną nagrodą w programie. Roksana Gac ujęła prowadzącą "Projekt Lady" i mentorki, Irenę Kamińską-Radomską i Tatianę Mindewicz-Puacz, swoim wdziękiem, skromnością oraz otwartością na porady, krytykę i nauki. A jaka jest poza wizją?

Kim jest Roksana Gac, zwyciężczyni "Projekt Lady 2"?

Roksana Gac ma 22 lata i jest ze Szczecina. To spontaniczna, pogodnie usposobiona i asertywna dziewczyna. Roksana nie lubi, gdy ktoś inny narzuca jej swoje zdanie lub każe robić rzeczy, na które nie ma ona ochoty. Choć lubi stawiać na swoim, to jednak brak jej wytrwałości. Chciałaby nauczyć się doprowadzać rozpoczęte rzeczy do końca. To jednak nie jedyna rzecz, nad którą chciałaby popracować, jeśli chodzi o jej charakter. Bo Roksana, mimo że jest wesoła i kontaktowa, to okazywanie uczuć nie jest jej mocną stroną...

ZOBACZ TEŻ: Kaja Kajuth jest lesbijką? Jej komentarz zastanawia

Roksana Gac ma za sobą trudną przeszłość. W wieku 14 lat trafiła do pogotowia opiekuńczego wraz z młodszą o 5 lat siostrą, Noemi. Tam wpadła w złe towarzystwo. Nie stroniła od narkotyków i miała problemy z prawem. Z czasem znalazła się w ośrodku wychowawczym. W wieku 18 lat Gac wyjechała z Polski do pracy w Holandii. Jednak nie odnalazła się tam. Szybko wróciła do kraju, by ułożyć sobie życie. A potem trafiła do show "Projekt Lady"! Zmieniła się w nim nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz. Otworzyła się na ludzi i na miłość.

Przełomem była rozmowa z panią Tatianą, która powiedziała, że mam chodzić i przytulać się do wszystkich, aż zwymiotuję. Wtedy nadszedł ten moment, kiedy mogłam już przytulić moją siostrę. Naomi, kocham cię! - powiedziała w programie Roksana.

Choć nie było łatwo, Gac dotarła aż do finału i... Roksana wygrała "Projekt Lady 2"!

To mój nowy start, nowe życie. Dostałam szansę - wyznała Gac w ostatnich sekundach finałowego odcinka.

A tak o Roksanie Gac, zwyciężczyni drugiej edycji "Projekt Lady", napisała jej koleżanka z programu, Karolina "Brigitte" Plachimowicz:

Ogromne gratulacje dla Roksany, to był sto procentowy zasłużony werdykt i nie mogłoby być inaczej!!! Roksana, gratulacje z całego mojego serca, przeszłaś ogromną przemianę w programie, wizerunkową oraz wewnętrzną. Mimo że chciałaś się poddać parę razy, dalej szłaś przed siebie. Nie wierzyłaś w siebie żadnego dnia, że to właśnie ty będziesz królową tego wieczoru. I proszę Cię, więcej wiary w siebie, myszko! Walcz o siebie, bo jesteś cudowna, i przestań oddawać wszystkim to, co się Tobie należy. Ja zawsze będę Cię wspierać!!!

Komu kibicowaliście w Projekt Lady 2 - Roksanie, Julii czy Kai?

Zobacz także:

ZOBACZ ZDJĘCIA Z FINAŁU Projekt Lady 2>>

A pamiętacie jeszcze, kto wygrał pierwszą edycję "Projektu Lady"? To Patrycja Wieja>>