Jakie są najmodniejsze tatuaże w sezonie wiosna-lato 2019? Odpowiedzi na to pytanie poszukałyśmy oczywiście na Instagramie. Okazuje się, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy dziarać będziemy nie tylko minimalistyczne, czarno-białe wzorki na żebrach oraz nadgarstkach (chociaż rzeczywiście są teraz niesamowicie hot!), ale również większe i znacznie bardziej wyraziste wzory. Poznajcie haftowane tatuaże – nową, cieszącą się coraz większym zainteresowaniem techniką!

Haftowane tatuaże – kolorowe wzory, które są hitem na Instagramie!

Coraz większą popularność na Instagramie zdobywają tak zwane haftowane tatuaże. Na czym polega ich fenomen? Otóż, te kolorowe wzory do złudzenia przypominają tradycyjne – haftowane naszywki, które prawdopodobnie potrafiłaby wykonać każda babcia. I to bez najmniejszego problemu! Haftowane tatuaże prezentują się tak bardzo realistycznie, jakby atrament rzeczywiście był wszywany pod skórę i przybierał trójwymiarową formę. Zdaniem tatuatorów, którzy specjalizują się w dziaraniu tą techniką, haftowane tatuaże to połączenie klasyki z nowoczesnością – ukłon w stronę tradycyjnego wzornictwa oraz sztuki dawnej. Podobają wam się tatuaże wykonywane taką techniką? Jeżeli chcielibyście zrobić sobie haftowany tatuaż, to zajrzyjcie do naszej galerii – przygotowałyśmy dla was mnóstwo inspiracji. Pamiętajcie jednak, że haftowane tatuaże słabo prezentują się w czarno-białych barwach, to opcja tylko dla fanów kolorowych dziarek!

Pamiętajcie jednak, że trendy – trendami, ale tatuaż, to poważna sprawa. Dziaranie jest inwazyjnym zabiegiem, który trwale zmienia nasze ciało. I mimo tego, że tatuaż można skutecznie usunąć – o czym więcej przeczytacie TUTAJ, to proponujemy wam przemyśleć decyzję o pierwszym, a nawet kolejnym wzorze i kilka razy zastanowić się, czy rzeczywiście chcecie się wydziarać.

Tatuaże na rękę: inspiracje. Niewielkie i minimalistyczne rysunki, które zrobicie sobie na dłoni i palcach >>>