Druga połowa listopada nie będzie tak zła i intensywna jak ta właśnie mijająca. Zjawiska na niebie odpuszczą, przyniosą nam rozluźnienie i zdecydowanie bardziej pozytywny czas. Dlatego jeśli wciąż czekasz na jakąś iskierkę nadziei w sferze uczuć, to w tym tygodniu jest szansa, że roznieci ona prawdziwy ogień. Zresztą zarówno życie uczuciowe singli czy singielek, jak i osób w związkach zyska za sprawą nadchodzących aspektów. Wszystko głównie dzięki planetom miłości i komunikacji – Wenus i Merkuremu – które wejdą do optymistycznego Strzelca. Nowa uczuciowa perspektywa i radość płynąca z bycia we dwoje sprawi, że nawet najpochmurniejsze dni okażą się znośne. Czerp z tego, otul się ofiarowanym ci uczuciem, odkrywaj je na nowo, ekscytuj się i nie odmawiaj sobie przyjemności. Enjoy!

Sprawdź, co dokładnie o twoim znaku zodiaku mówi nasz horoskop miłosny tygodniowy na 14 – 20 listopada 2022 roku.

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Ostatnio możesz czuć się przytłoczona rzeczywistością, chcieć spakować plecak i uciec w Bieszczady. Poczekaj jeszcze, bo ten tydzień przyniesie ci ukojenie – emocjonalne i uczuciowe. Na nowo odkryjesz radość z przebywania we dwoje. Może więc te góry jednak wspólnie...

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

17 listopada to ważny dzień dla wszystkich Byków, które mają problemy z wyrażaniem swoich potrzeb. Merkury w Strzelcu wesprze cię w głośnym mówieniu o tym, czego pragniesz i potrzebujesz. Może czasu sam na sam, a może czegoś więcej niż niezobowiązujący romans.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Zjawiska na niebie podkręcą twoją chęć przygód i potrzebę doświadczania nowych rzeczy. Może oznaczać to będzie wakacje, a może chęć odkrywania nieznanych obszarów w łóżku. Wenus ze Strzelcem nie pozwolą ci się nudzić.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Niezależność Strzelca, w którym znajdą się Wenus i Merkury wesprze także twoją własną. Poczujesz, że to czas, by spędzić chwilę samotnie, bez partnera czy partnerki, skupić się wyłącznie na sobie i swojej przyjemności. I nie ma w tym nic złego!