Horoskop tygodniowy miłosny na 22-28 lutego 2021

Baran

Jesteś w związku? Jeżeli ciągłe kłótnie z partnerem / partnerką zaczynają cię przytłaczać i męczyć, zastanów się, czy nie lepiej byłoby wyciągnąć rękę na zgodę? Chcąc zakopać przysłowiowy topór wojenny, zróbcie coś, co obu stronom sprawi przyjemność, np. ugotujcie coś wspólnie albo spędźcie weekend za miastem. Jesteś singielką? W tym tygodniu będzie ci towarzyszyć pewnego rodzaju niepokój. Nie myśl o przyszłości, tylko skup się na tym, co tu i teraz. W innym wypadku może cię ominąć coś bardzo ciekawego, a zarazem przyjemnego. 

Byk

To nie będzie najłatwiejszy tydzień dla zodiakalnych Byków. Gwiazdy radzą, żebyś przygotowała się na mniej lub bardziej poważne kłótnie z partnerem / partnerką (jeżeli jesteś w związku) bądź z innymi – ważnymi dla ciebie osobami. Poczujesz się skrzywdzona. I będziesz wolała całkowicie się odciąć, niż pierwsza wyciągnąć rękę do zgody. Zastanów się jednak, czy na pewno nie masz sobie niczego do zarzucenia?

Bliźnięta

W tym tygodniu nie będzie się działo zbyt wiele w twoim życiu uczuciowym. Jeżeli urodziłaś się pod znakiem Bliźniąt i jesteś w związku, przygotuj się na spokojne, nawet sielankowe dni w towarzystwie swojego partnera albo partnerki. Jesteś singielką? W tym wypadku także niewiele się wydarzy. Ciesz się ciszą, harmonią i porządkiem. Gwiazdy przewidują bowiem, że już niedługo możesz za tym zatęsknić. 

Rak

Jesteś singielką? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, w tym tygodniu w twoim otoczeniu pojawi się ktoś nowy i… bardzo interesujący. Zastanów się, w jaki sposób (i czy w ogóle) chciałabyś rozwinąć tę znajomość. Jesteś w związku? Nadchodzące dni przyniosą ci wiele dobrego. Przekonasz się, że masz u boku wyjątkową osobę, a relacja, którą wspólnie budujecie, zmierza we właściwym kierunku.