Irina Shayk i Bradley Cooper chronią swoją prywatność. Para rzadko pokazuje się razem na czerwonym dywanie (ostatnio zrobili wyjątek na Met Gali 2018), nie wrzuca też wiele wspólnych zdjęć na social mediach. Chociaż są razem od 2015 roku, czyli prawie 3 lata, nie komentują swojego związku i są w tym bardzo konsekwentni. Kiedy do mediów trafiła wiadomość o tym, że Irina i Bradley spodziewają się pierwszego dziecka oraz gdy ich córka pojawiła się na świecie na początku kwietnia 2017 roku, nie wydali nawet oficjalnego oświadczenia.

Na Instagramach rosyjskiej modelki oraz aktora nie znajdziecie również fotografii ich córki. Nic więc dziwnego, że paparazzi chodzą za nimi niemal krok w krok. Kilka miesięcy temu Irina Shayk została przyłapana na spacerze z Leą de Seine. Gwiazda próbowała ukryć jej twarz przed aparatami i nie była zadowolona. Najwidoczniej Irina i Bradley uznali, że prędzej czy później zdjęcia ich ponad rocznego dziecka trafią do mediów i podczas ostatniego wspólnego wyjścia nie ukrywali córeczki.

Kylie Jenner usunęła z Instagrama wszystkie zdjęcia Stormi! >>>

Szczęśliwa Irina, Bradley i mała Lea de Seine wybrali się na plac zabaw. Mała wskakiwała na tatę i kopała piłkę ze swoją mamą. Zobaczcie poniżej zdjęcie, na którym widać córkę znanej pary. Do kogo według Was jest bardziej podobna?