Ranking na popularność w sieci to nie jedyny, który Kardashianki wygrywają. Właśnie okazało się, że szturmem wzięły pierwsze pozycje także w innym zestawieniu: tytuł jednej ze 100 najseksowniejszych kobiet świata corocznie przyznawany przez magazyn Maxim zgarnęły prawie wszystkie ze sławnych sióstr. Której odmówiono tego tytułu? Jak się okazuje Kylie, Kendall, Kim, a nawet Khloé, której uroda jest chyba najbardziej dyskusyjna, zostały wyróżnione. Słowem nie wspomniano za to o Kourtney.

Co więcej, dodatkowym policzkiem dla niedocenionej celebrytki może okazać się fakt, iż na liście tegorocznych laureatek figuruje także Sofia Richie, czyli 19-letnia córka Lionela Richiego, z którą związał się jej były partner i ojciec jej dzieci, Scott Disick. Poza nią laur zwycięstwa przypadł także m.in. Kate Upton, Gigi Hadid, Selenie Gomez, Chrissy Teigen, Beyoncé i Jennifer Lopez.

Trudno powiedzieć, co dokładnie zdyskwalifikowało celebrytkę. Na oko nie odstaje od sióstr ani pod względem urody, ani też kształtów. Jedynym sensownym wytłumaczeniem zdaje się być wiek 39-letniej Kourtney – stając w szranki z młodszymi od siebie o 2 dekady aspirującymi gwiazdami siłą rzeczy jest na przegranej pozycji. A jak o kryteriach mówią sami organizatorzy?

Chodzi o coś znacznie więcej, niż ładna buzia. Kobiety które nas inspirują nie boja się podejmować ryzyka i biorą życie i kariery w swoje ręce. Teraz bardziej niż kiedykolwiek poszukujemy takich właśnie mądrych, silnych osobowości, które bez cienia nieśmiałości i strachu łamią zasady, a przy tym nie przestają wyglądają olśniewająco.

Którego warunku nie spełniła Kourtney Kardashian? Czy Kim, Khloé, Kylie i Kendall Jenner zostały narodzone zasłużenie?