Jennifer Lawrence często wybiera proste outfity, a na pierwszym miejscu stawia wygodę. Nie porzuca jednak dobrego stylu. W końcu piękno tkwi w prostocie. W niedzielę aktorka widziana była w Nowym Jorku. Postawiła na klasykę, która zawsze dobrze wygląda. Do tego letnie gadżety, które nie tylko urozmaiciły stylizację, ale były bardzo użyteczne, zważając na pogodę.

Jennifer Lawrence w minimalistycznej stylizacji

Jen postawiła na nic innego, jak na niezawodny duet: crop top + jeansy. Tak to właśnie ten zestaw króluje w każdym sezonie. W tym szczególnie, ponieważ crop topy przeżywają właśnie erę renesansu, stając się hitem na lato 2022. Do luźnej czarnej koszulki, odkrywającej jej brzuch, Jennifer dobrała jeansy o kroju baggy. Pochodzą one z The Row, marki założonej przez koleżanki aktorki – bliźniaczki Mary-Kate i Ashley Olsen. Do swoich letnich stylizacji Jennifer często dobiera sandały, klapki czy inne buty z odkrytymi palcami. Tym razem postawiła na zamszowe klapki od Pierre’a Hardy’ego. Bardzo podobne do hitowych już Birkenstocków. Czy to nie brzmi jak idealny letni look?

fot. Getty Images

Aby dopełnić swój outfit Jen dobrała do niego torebkę na ramię, okulary przeciwsłoneczne i złoty naszyjnik. Ale to nie wszystkie dodatki, na które zdecydowała się aktorka.

Jennifer Lawrence chroni się przed słońcem parasolem

Oprócz oczywistych akcesoriów, które służą temu, aby uzupełnić look, Jennifer Lawrence wzięła ze sobą również parasol, którego używała zgodnie z jego pierwotnym zastosowaniem – osłaniała się nim od słońca. Warto pamiętać o tym, żeby w te upalne dni nie wystawiać zbyt obficie swojej skóry na słońce. Oprócz SPF-u można skorzystać także z parasola czy kapelusza.

W drugiej ręce natomiast Jennifer trzymała butelkę z wodą. Jak widać aktorka pamięta również o nawadnianiu się przy tak wysokich temperaturach. Jak to możliwe, że robi to w tak stylowy sposób?

Stylizacja Jennifer Lawrence jest łatwa do odtworzenia. Jej elementy, w większości macie już w swojej szafie

Jesteśmy przekonane, że Jennifer zainspirowała niejedną z was do tego, aby odtworzyć jej look. Jest prosty i minimalistyczny, a jednocześnie nie wychodzi z trendów. Wskoczcie w wasze ulubione jeansy, załóżcie crop top (jeśli nie macie zawsze można obciąć starą koszulkę, która marnuje się na dnie szafy) i wasze klapki. Nie zapomnijcie o wodzie i o parasolu. Albo chociaż o SPF-ie.

Zobacz także: