Na tę premierę od dawna czekali koneserzy niszowych perfum. Szczególnie, że o wejściu Jo Malone do Polski mówiło się już od dawna. Na początku kwietnia produkty marki, założonej przez brytyjską kosmetyczkę Jo Malone, trafiły do oficjalnej sprzedaży w perfumeriach Douglas. Dostępne są w sklepie internetowym oraz w dwóch stacjonarnych punktach: w warszawskim centrum handlowym Arkadia i w Galerii Krakowskiej. Sama oferta (podobnie jak zapachy!) może przyprawiać o zawrót głowy. Bo jest w czym wybierać!

Do kupienia w Polsce są bowiem kultowe wody toaletowe i perfumowane (zarówno dla pań, jak i dla panów, które w dodatku można używać samodzielnie lub łączyć ze sobą), balsamy do ciała i rąk, olejki do kąpieli, mydła w płynie, pomadki ochronne do ust, żele pod prysznic, mydła w kostce, peelingi, szampon i odżywka oraz krem pod oczy. Na sklepowych półkach nie zabrakło także drugiego po zapachach flagowego produktu Jo Malone, czyli świec. Uzupełnieniem linii produktów przeznaczonych do domu są także zapachy do pomieszczeń ukryte w stylowych dyfuzorach.

Ceny rozpoczynają się od 65 PLN za szampon, a kończą na 1399 PLN za świecę o najbardziej charakterystycznym dla marki zapachu limonki, bazylii i mandarynki.
 

Dzisiaj dzień zaczynamy pięknie pachnącym śniadaniem z @jomalonelondon #helloJML #JMLxPoland

Post udostępniony przez glamourpoland (@glamourpoland)