Julia Wieniawa i jej mama to zdecydowanie jeden z najbardziej przebojowych duetów w polskim show-biznesie. Marta Wieniawa-Narkiewicz od paru lat spełnia się bowiem w roli pełnoetatowej menedżerki swojej najstarszej córki. Razem pracuje im się świetnie, czego dowodem są liczne sukcesy Julki w życiu zawodowym. Ostatnio wystąpiła w serialu "Zawsze warto", a jej rola w "Kobietach mafii" została doceniona przez krytyków. Jednak nie samą pracą człowiek żyje. W swoim pierwszym wspólnym wywiadzie, którego udzieliły magazynowi "Gala", szczerze przyznają, że w ich przypadku trudno mówić o stanowczym rozgraniczeniu spraw biznesowych od prywatnych.

- Role menedżerki i mamy się przeplatają. Czasami dzwonię w kwestii zawodowej, a nagle głos mi się łamie i płaczę, bo muszę z mamą natychmiast omówić moje sercowe rozterki. Wtedy ona z menedżerki zamienia się w mamę, a ja z dorosłej, dojrzałej Julii w nastolatkę. Dla mamy najważniejsze jest moje dobro. Myśli przede wszystkim, jak się czuję, czy projekt, w który się angażuję, jest wartościowy. Na pierwszym miejscu jest moje zadowolenie, a nie pieniądze - zdradza Julia w "Gali".

Julia Wieniawa i jej mama Marta w "Gali"

Julia Wieniawa w rozmowie z Damianem Gajdą przyznaje , że jej matka zna ją tak dobrze, że mogłaby bez żadnych konsultacji decydować o jej kolejnych krokach zawodowych. Jednak tego nie robi. Marta Wieniawa-Narkiewicz za każdym razem omawia z córką konkretną ofertę.

- Pyta, czy chcę przyjąć propozycję. Chociaż nie musiałaby, bo myślimy podobnie, więc potrafiłaby podjąć decyzję za mnie. Jesteśmy czasami jak jeden organizm. Co też rodzi różne konflikty, bo gdy spotkają się dwa równie silne charaktery, nietrudno o kłótnię - opowiada Julia w wywiadzie dla "Gali".

Mama Julii Wieniawy wyznaje, że wiele przyjaciółek jest pod ogromnym wrażeniem jej tak niecodziennej relacji z najstarszą córką i jej dwoma młodszymi siostrami.

Zazdroszczą mi, że jestem z Julą tak blisko. Chętnie zapraszam je na premiery piosenek lub filmów z udziałem córki. Odmłodniałam i dobrze się z tym czuję. Mam jeszcze młodsze dzieci, 15-letnią Wikę oraz 7-letnią Kornelię, i jestem na bieżąco z ich sprawami. Nadążam za trzema pokoleniami! - zdradza Marta Wieniawa-Narkiewicz.

Pełny wywiad z Julią Wieniawą i jej mamą Martą oraz towarzyszącą mu sesję zdjęciową wykonaną w Sycylii znajdziecie w nowym numerze "Gali", który będzie dostępny w sprzedaży od poniedziałku, 18 listopada 2019.

RÓŻE GALI: Doda, Wieniawa, Łuczenko - najpiękniejsze kreacje gwiazd w historii gali [ZDJĘCIA]