Karlie Kloss i Joshua Kushner nie posiadają się ze szczęścia. Kilka dni temu na świat przyszło ich drugie dziecko. Pierwsze zdjęcie maleństwa jest niezwykle rozczulające!

Karlie Kloss urodziła

Karlie Kloss ogłosiła ciążę podczas Met Gali 2023. Modelka założyła dopasowaną kreację, która podkreśliła sporych rozmiarów ciążowy brzuch. Jestem szczerze zaskoczona, że mogłam utrzymać to w tajemnicy tak długo [...] Jaki jest jej sekret? Duże zimowe płaszcze – powiedziała w rozmowie z „ET”.

Kilkanaście godzin temu przyjście na świat dziecka ogłosił jego tata, Joshua Kushner. Na jego instagramowym profilu pojawił się post ze zdjęciem nowo narodzonego i podpisem:

Witaj [na świecie]

Z postu dowiedzieliśmy się także, że maleństwo przyszło na świat kilka dni temu, 11 lipca 2023. Rodzice nie potwierdzili jego płci, jednak z komentarzy pod wpisem można wywnioskować, że syn pary, Levi doczekał się brata.

Z gratulacjami dla rodziców pospieszyli ich znajomi ze świata show-biznesu, m.in. Kim Kardashian, Kate Hudson, czy Gwyneth Paltrow.

My również serdecznie gratulujemy i życzymy Karlie dużo zdrowia!

Karlie Kloss i Joshua Kushner - związek, ślub, dzieci

Karlie Kloss i Joshua Kushner są w szczęśliwym związku od 2012 roku. Przez pierwsze pięć miesięcy ukrywali się przed mediami. Dopiero w listopadzie 2012 roku ich romantyczną relację opisał magazyn „Us Weekly”.

Zobacz także:

24 lipca 2018 roku Joshua oświadczył się Karlie na plaży, w blasku zachodzącego słońca. Trzy miesiące póżniej, 18 października 2018 roku para powiedziała sobie sakramentalne tak. Ślub poprzedziło przejście Karlie na judaizm - religię wyznawaną przez partnera.

W październiku 2020 roku Karlie Kloss i Joshua Kushner poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka. 11 marca 2021 roku na świat przyszedł ich syn, Levi Joseph. W lipcu 2023 chłopiec doczekał się rodzeństwa.