Ceremonia zaślubin Kate Upton i Justina Verlandera miała miejsce w średniowiecznym kościele w przepięknej scenerii włoskiego miasteczka Montalcino, a wesele w gronie najbliższych odbyło się w luksusowym hotelu Rosewood Castiglion Del Bosco w sąsiedztwie malowniczej winnicy.

Kate Upton w roli panny młodej wyglądała olśniewająco. Modelka postawiła na klasykę: na ślubnym kobiercu stanęła w długiej, rozszerzanej ku dołowi prostej sukni ślubnej z metką Valentino wykończonej koronkowymi rękawami. Całości looku dopełniał przykrywający rozpuszczone blond fale welon i delikatny, naturalny make up.

Uroczystość była zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach. Modelka, która pochwaliła się swoim pierścionkiem zaręczynowym podczas ubiegłorocznej Met Gala już wcześniej zapowiadała, że tego wyjątkowego dnia zależy jej na bogatej oprawie florystycznej i tak też się stało. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia – bukiet panny młodej i te należące do druhen ubranych w najmodniejszy kolor sezonu – millenial pink, genialnie domykają kolorystycznej kompozycji całości.

Dla Justina Verlandera ślub z modelką Kate Upton jest zwieńczeniem pasma sukcesów – przed kilkoma dniami 34-letni baseballista Houston Astros triumfował jako zwycięzca World Series pokonując drużynę Los Angeles Dodgers. Gratulacje dla pary młodej!