Po miesiącach zapowiedzi w formie zdjęć promocyjnych i lookbooka, w końcu nadeszła ta chwila. 20 października odbył się premierowy pokaz kolekcji KENZO x H&M, na którym oczywiście pojawiły się tłumy gwiazd.

Ta wiadomość nie jest wielkim zaskoczeniem. Dyrektorem całego pokazu był legendarny fotograf Jean-Paul Goude. Artysta znany jest ze swoich kontrowersyjnych i wyrazistych prac. Przez długie lata współpracował z charyzmatyczną piosenkarką Grace Jones, a w ostatnich latach podbił internet fotografią nagiej Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper".

To oznaczało jedno - show w pełnym tego słowa znaczeniu - pełne dzikich tańców i muzyki wygrywanej przez orkiestrę na bębnach. W pierwszym rzędzie zobaczyć można było ambasadorów najnowszej linii - modelkę Iman, aktorki Chloë Sevigny, Rosario Dawson i rapera Chance the Rapper. Furorę na ściance zrobiła aktorka Elizabeth Olsen, która pojawiła się na pokazie ubrana w jedwabną piżamę KENZO x H&M.

Kolekcja KENZO x H&M pełna jest zwierzęcych printów i jaskrawych kolorów. To znak rozpoznawczy marki, która odważnie i sprawnie łączą tygrysie pasy z geparcimi łatami, na koniec dodając do tego jeszcze wielokolorowe kwiaty. Na wybiegu zobaczyć było można kolorowe futra, długie spódnice, męskie kombinezony, skórzane bomberki, klasyczne bluzy, a wszystko to dopełnione wielką naszywką tygrysa - z którym kojarzona jest marka.

Cała kolekcja trafi do sprzedaży 3 listopada. Upatrzyliście coś dla siebie?