Poznaj najnowszy zapach od Oriflame 

To promienna, pełna radości i czarująco zmysłowa podróż przez różne aspekty kobiecości.
Wysublimowana kompozycja jaśminu, tuberozy, piwonii i ylang ylang podkreśla charakterystyczną dla całej kolekcji Miss Giordani nutę olejku neroli.

Soczysta mandarynka wnosi owocową słodycz, a energetyzujący imbir dodaje odrobiny pikanterii.
W sercu zapachu rozkwita bukiet kwiatów: romantyczny jaśmin, luksusowa tuberoza o kremowym, aksamitnym aromacie i piwonia nadająca delikatną kobiecość.

W bazie kompozycji czekają ciepłe objęcia ylang-ylang. Jego egzotyczna i kremowa esencja przeplata się z subtelnymi nutami drzewnymi i waniliowymi, zapewniając długotrwałe wrażenie elegancji.
 Rodzina zapachowa
Kwiatowa
Nuty zapachowe
NUTA GŁOWY: mandarynka, neroli, imbir
NUTA SERCA: jaśmin, tuberoza, piwonia
NUTA GŁĘBI: ylang-ylang, drzewo cedrowe, wanilia
Alkohol pochodzenia naturalnego

Główna nuta - olejek neroli

Wytwarzany z kwiatów pomarańczy gorzkiej, drogocenny olejek neroli wyraża kobiecość i elegancję marki Miss Giordani Oriflame. Kwiaty zbierane są ręcznie wczesnym rankiem, od końca kwietnia do początku maja. Neroli ma cudownie świeży, kwiatowy i musujący zapach. Swoją popularność i nazwę zawdzięcza księżniczce włoskiego miasta Nerola, Anne Marie Orsini, która używała olejku z kwiatów pomarańczy jako perfum do kąpieli i ubrań. Włoskie arystokratki zakochały się w tym zapachu; jego kariera trwa nieprzerwanie od końca XVII wieku do dziś.


 

Kreatorki zapachu

Alexandra Carlin i Emilie Coppermann
Obie kreatorki pragnęły uchwycić czystą esencję radości w formie zapachu. Alexandra i Emilie emanują pogodą ducha, uwielbiają się śmiać i smakować chwile szczęścia z najbliższymi. Doskonale czują istotę marki Miss Giordani – uosobienie promiennej i spontanicznej włoskiej elegancji. Zapytane o źródło inspiracji, przywołują obraz bukietu kwiatów: „W rozkwitających kwiatach odnajdujemy pełną harmonię stworzenia i nieskończone możliwości interpretacji kobiecości”.

Miss Giordani Floral to idealny wybór dla kobiet, które pragną wyrazić swoją radość życia, spontaniczność i wdzięk. Pachnąc Miss Giordani Floral, czarują wszystkich wokół aurą radosnej kobiecości w pełnym rozkwicie.