Miley Cyrus zapowiada nową erę w muzyce swoim odręcznie napisanym listem. Trzeba przyznać, że przygotowanie do kolejnego etapu swojej kariery oznajmiła fanom i fankom w dość oryginalny jak na obecne czasy sposób. Choć i to nie do końca, bo przecież list z przyklejonym znaczkiem nie trafił do skrzynki pocztowej. Zamiast tego piosenkarka podzieliła się nim za pośrednictwem swojej strony internetowej, a o wszystkim poinformowała w mediach społecznościowych.

Co napisała Miley Cyrus do fanów i fanek?

O czym poinformowała swoich fanów i fanki w odręcznie napisanym liście Miley Cyrus? Gwiazda w opublikowanym na swoim stronie maileyworld.com tekście zdradziła im, że rozpoczyna kolejny etap swojej kariery. Na papeterii ze swoim imieniem nie tylko opowiedziała o nowej erze w swojej karierze, ale również wyraziła wdzięczność za ich obecność.

MileyWorld zawsze było miejscem, w którym mogłam się bezpośrednio połączyć ze swoimi fanami. Jestem tak wdzięczna za wasze lojalne wsparcie + wspaniałe towarzystwo podczas tej podróży mojego życia! W moim życiu nastąpiły impulsy do zmiany. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym (które jak wiemy koegzystują ze sobą). Jestem taka podekscytowana, że mogę przekuć te doświadczenia i użyć ich jako inspiracji w mojej dalszej twórczości! Jestem taka wdzięczna, że nigdy nie musiałam przechodzić przez te zmiany sama, ponieważ mam Was!"

„W ramach podziękowań chcę Was zaprosić na moje show. Nawet jeżeli nie będziecie w stanie dołączyć osobiście! Lista kawałków przedstawia moją ewolucję! Szanuję i celebruję każdą erę! Wszystkie są dla mnie bardzo wyjątkowe głównie dlatego, że byliście ich częścią! Nie mogę się doczekać tworzenia kolejnych dla Was / z Wami! Kocham na zawsze!”