Kim Kardashian była już chyba hejtowana za wszystko, co możliwe. I w zasadzie każdej jej publiczne wyjście to kolejna okazja, by internauci znaleźli sobie kolejny powód ku temu, by coś się wytknąć. Tym razem Kim dostało się za to, jak kilka dni temu wyglądała jej najstarsza pociecha, czyli North West. Córka Kim i Kanye'ego Westa ma już 5 lat. Już ale dla wielu dopiero - a przynajmniej w kwestii jej wyglądu, przy którym ewidentnie majstrowała ostatnio jej mama. O co dokładnie chodzi?

Podczas niedawnego wypadu Kim i małej North na lody, który oczywiście uchwycili paparazzi, dziewczynka zaprezentowała się w wyprostowanych włosach. A jak wiadomo, jej naturalne są mocno kręcone. I właśnie z tego powodu oberwało się Kim.Internautom, szczególnie tym na Twitterze, nie mieści się w głowie, żeby prostować włosy 5-letniej dziewczynce. 

Nie wszyscy jednak widzą w tym problem i uważają, że prostowanie włosów, nawet u tak młodej osoby, to nie przestępstwo. Niektórzy stający w obronie Kim piszą, aby ci, którym nie podoba się wygląd North, zajęli się lepiej swoimi własnymi dziećmi. 

A Wy co uważacie - Kim faktycznie przesadza czy nie widzicie nic złego w eksperymentowaniu z włosami małej North?