Co rusz w sieci drogerii Rossmann pojawiają się nowe promocje. I to zapewne dlatego, że cieszą się sporą popularnością. Ta, która rozpoczyna się dzisiaj, na pewno ucieszy wszystkie miłośniczki makijażu. Ale nie tylko! Skończył Wam się puder, podkład albo tusz do rzęs? W tym celu warto wybrać się do najbliższego Rossmanna i skorzystać ze zniżki -55% na trzy wybrane produkty do makijażu! 

Promocja Rossmann -55% na trzy wybrane produktu - na czym polega? 

Akcja pod hasłem „Piękny początek sezonu. Wielkie porządki w kosmetyczce" to idealna okazja, żeby zaopatrzyć się w podstawowe produktu, których używacie do codziennego make-up'u. A aby skorzystać ze zniżki -55%, musicie wybrać trzy - co ważne - różne kosmetyki, tzn. różniące się kodem kreskowym lub kodem katalogowym w sklepie online. Nie jest to jednak jedyny wymóg, by skorzystać z najnowszej promocji w drogerii Rossmann. Takie przyjemne urozmaicenie w zakupach przygotowano bowiem dla uczestników programu Klub Rossmann. Aby nim zostać, wystarczy ściągnąć aplikację mobliną Rossmann, zarejestrować się, a przy zakupach okazać apkę kasjerowi. 

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Lopez stworzyła kolekcję kosmetyków dla polskiej marki!

Nowa promocja Rossmann na kosmetyki do makijażu - do kiedy trwa?

Promocja, dzięki której trzy wybrane produkty z tzw. "kolorówki" w Rossmannie kupicie -55 procent taniej, rozpoczyna się dzisiaj, czyli 9 kwietnia. I spokojnie, na zakupy macie trochę czasu, bo potrwa do 18 kwietnia. Ale oczywiście chcecie zgarnąć swoje ulubione produkty, najlepiej skorzystać z rabatowej oferty tak szybko, jak to możliwe.

-55%  na produkty do makijażu w Rossmann - co warto kupić? 

Wśród kosmetyków objętych aktualną promocją w Rossmannie jest naprawdę sporo kuszących propozycji. I dzięki niej spokojnie wyposażycie swoją kosmetyczkę od A do Z, czyli od podkładu, przez produkty do brwi i rzęs po wszystko, co możliwe do makijażu ust. Rossmannową akcją objęte są rzeczy od najpopularniejszych marek dostępnych w regularnej sprzedaży. Czyli podsumowując - naprawdę można się obkupić! 

ZOBACZ TAKŻE: Kim Kardashian ma obsesję na punkcie tego tuszu do rzęs. Kupicie go za niecałe 20 zł!