Włączenie do codziennej rutyny produktów zawierających kolagen pozwoli Ci poprawić owal twarzy, sprawić, że twarz będzie wyglądała młodziej, a skóra będzie jędrniejsza i napięta. Francuska marka Caudalie wprowadza innowację, wegański kolagen, który rewolucjonizuje walkę o zachowanie jak najdłużej młodego wyglądu skóry.

Kolagen przyszłości? Wegański i zrównoważony. Dotychczas stosowane rodzaje kolagenu w kosmetykach – te pochodzenia zwierzęcego lub pozyskiwane z drożdży – ze względu na swoją strukturę są trudne do zidentyfikowania przez skórę właściwą, a metody produkcji są nie ekologiczne. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty w walce ze starzeniem się skóry, marka Caudalie wprowadza innowację od nowa tworząc swoją kultową linię – nr 1 wśród produktów przeciwstarzeniowych we Francji – z kolagenem nowej generacji. Założycielka marki, Mathilde Thomas uważa, że rozwiązania nie mogą być skuteczne, jeśli nie są naturalne, dlatego postanowiła dodać Wegański Kolagen 1 pochodzenia roślinnego do ekskluzywnego produktu opatentowanego we współpracy z prestiżową uczelnią medyczną. Ta ekologiczna i rewolucyjna formuła otwiera nową drogę do walki ze starzeniem się skóry – skuteczną, wegańską i zrównoważoną.

Serce innowacji: Wegański Kolagen 1

Marka Caudalie po raz pierwszy zainspirowała się najnowszą medyczną technologią, którą stosuje do surowców roślinnych, aby zaoferować najlepszy dla skóry kolagen, Wegański Kolagen 1. Istnieje 20 typów kolagenu, a wśród najważniejszych wyróżniamy Kolagen I stanowiący 80-90%, Kolagen IV znajdujący się w połączeniu skórno-naskórkowym oraz Kolagen XVIII w skórze właściwej i naskórku. Nowy patent marki Caudalie oddziałuje na dokładnie te 3 typy kolagenu. Ten nowy składnik otrzymywany jest z australijskiej rośliny zielnej i wytwarzany w ramach rolnictwa pionowego na farmach molekularnych. W ten sposób możliwe jest uzyskanie kolagenu, którego struktura jest identyczna ze strukturą ludzkich komórek, dzięki czemu jest doskonale przyswajana. Rozwiązanie to zapewnia wyjątkowe efekty w walce ze starzeniem się skóry.

Połączenie winorośli z technologią

Wegański Kolagen 1 w połączeniu z kwasem hialuronowym, wegańskim stymulatorem kolagenu oraz resweratrolem, czyli opatentowanym przez markę składnikiem pozyskiwanym z winorośli o działaniu antyoksydacyjnym skutecznie ujędrnia, napina i odmładza skórę. Liczby mówią same za siebie: 98% kobiet potwierdziło, że ich skóra w ciągu mniej niż 3 tygodni stała się wyraźnie jędrniejsza . Dodatkowo działanie przeciw starzeniu się skóry jest 3 x skuteczniejsze od retinolu , nie powodując jego skutków ubocznych takich jak brak możliwości stosowania przy skórze wrażliwej oraz w ciąży.
Nowa formuła linii Resveratrol-Lift pobudza aktywność białek w skórze, nadaje objętości, dogłębnie nawilża, ujędrnia działając na wszystkie warstwy skóry oraz pobudza syntezę włókien kolagenu, dzięki czemu wzmacnia elastyczność. Kompleks ten znajduje się we wszystkich produktach z linii Resveratrol-Lift: Kremie Kaszmir na dzień, Kremie Tisane de Nuit na noc, serum liftingująco-ujędrniającym oraz kremie liftingującym okolice oczu. Do jej stworzenia zaprojektowano także nowe, pochodzące z recyklingu i nadające się do ponownego przetworzenia opakowania. Wymienne wkłady umożliwiają ponowne użycie słoiczków Kremu Kaszmir i Kremu Tisane de Nuit.