Nowoczesne rozwiązanie pielęgnacyjne

Krem CC+ Your Nude od marki ALKMIE łączy w sobie wszystko, co ważne w codziennej trosce o piękną, promienną i jędrną cerę. Jest dostępny w 3 odcieniach (light, medium, dark) i dostosowuje się do odcienia skóry, ujednolicając jej koloryt oraz zapewniając perfekcyjne krycie. Dzieje się tak, ponieważ w skład kosmetyki wchodzi Capsular Mineral Pigment System. Krem zawiera pigmenty otoczkowane olejem awokado. Wspomniana wyżej otoczka w kontakcie ze skórą pęka - wtedy właśnie uwalnia się pigment.

Materiały prasowe

Codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami i promieniowaniem

Jakie są kolejne właściwości, które skrywa w sobie ten 1 kosmetyk? Krem CC+ Your Nude od marki Alkmie nie tylko chroni cerę przed zanieczyszczeniami i wolnymi rodnikami, ale też zapewnia jej ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Co więcej - niczym tarcza odbija niebieskie światło HEV i podczerwone IR, spowalniając procesy fotostarzenia skóry. Dzieje się tak za sprawą m.in. naturalnych pochodnych krzemionki ze słodkowodnych glonów. Produkt ten jest więc idealny do pracy przed komputerem - w biurze czy w domu, ale także wtedy, jeśli masz w planach spędzać czas na świeżym powietrzu. Nawet zimą, kiedy nasza cera jest nieco bardziej wymagająca. 

Materiały prasowe

Siła Natury, która zadba o twoją cerę

Pewnie zastanawiasz się, jak to możliwe, że 1 produkt odpowiada na tak wiele potrzeb naszej cery? Jego matką jest zachwyt nad potęgą Natury i potrzeba założycieli do odkrywania nowości biotechnologicznych. Krem CC+ Your Nude to produkt najwyższej generacji. Zawiera składniki aktywne, m.in. wysoko skoncentrowane ekstrakty roślinne czy komórki macierzyste bawełny arabskiej, które działają antyoksydacyjnie. Mamy tu zatem do czynienia z, typowym dla marki Alkmie,  połączeniem nowoczesnych formuł z unikalnymi składnikami naturalnymi w wysokich stężeniach. Co jeszcze znajdziesz w środku? Ekstrakt z korzenia i olej z nasion marchwi, który poprawi i ujednolici koloryt twojej skóry. O odpowiednie nawilżenie dba z kolei olej z awokado, roślinne emolienty z masła Shea oraz wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy. Sama spójrz, jaką niesamowitą metamorfozę możesz przejść za sprawą tego produktu.

Materiały prasowe

A ty, odkryłaś już zbawienne działanie tego kosmetyku? Wybierz odcień, który będzie dla ciebie idealny i ciesz się piękną, nawilżoną, odżywioną cerą każdego dnia - bez względu na to, jak bardzo napięty jest twój grafik. Ważną informacją jest fakt, że kosmetyki naturalne od Alkmie znalazły się na liście PETA - nie są testowane na zwierzętach. Ich opakowania możesz też oddać do recyklingu albo wykorzystać ponownie, w myśl idei #zerowaste. Rewolucyjny krem CC+ Your Nude znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: