Marka Renee, której na pewno nie trzeba Wam przedstawiać, w tym sezonie przygotowała kolekcję, jakie jeszcze do tej pory w ofercie popularnego sklepu internetowego nie było. A do współpracy zaprosiła młodą zdolną projektantkę, Lanę Nguyen. Co z tego wyszło? Kolekcja Renee Limited, a co za tym idzie, zupełnie nowa linia - Renee Design, to marka powstała z myślą o odważnych, kochających modę kobietach. W ramach Renee Limited znalazło się mnóstwo odniesień do lat 80., które obecne są niezmiennie także kolekcjach światowych projektantów. Dominuje w niej lateks, tiul oraz satyna, a także bez dwóch zdań najmodniejszy wzór tego sezonu - cętki!

Kolekcja jest bardzo modowa, przedstawiająca odważne i niepowtarzalne looki. Cechuje ją przede wszystkim jakość, dbałość o szczegóły i wykończenie. Jestem perfekcjonistką, więc jest to dla mnie niezwykle ważne. Chciałam, by kolekcja była dopracowana pod każdym względem. Wybrałam polską, zaufaną szwalnie, więc zawsze mogłam wpaść, zobaczyć postępy prac. Kontakt z krawcowymi jest bardzo istotnym elementem powstawania każdej kolekcji. Połączenie sztuki, kunsztu szycia i wyobraźni projektantów… tak stworzyliśmy tę kolekcję - mówi Lana Nguyen.

Najmodniejsze buty na jesień 2018 >>>

Renee Design: nasze hity z kolekcji Renee Limited

Ulubione modele z kolekcji Renee Limited Lany Nguyen to sukienka w kolorze magenty z tiulową wstawką w kropki, którą Maffashion miała na sobie podczas tegorocznego tygodnia mody w Mediolanie. „Za co kocham tę sukienkę? Tworzy superduet ze szpilkami, jak i sportowymi butami”. Drugi faworyt projektantki z jej kolekcji przygotowanej dla Renee Design to ciekinowa sukienka. „Jest bliska mojemu sercu ze względu na zmysłowość i kobiecość kroju. Jej błysk i fason są w klimacie moich autorskich, odrębnych kolekcji” - dodaje Lana. Z kolei nasze hity z kolekcji Renee Design Limited to m.in. wspomniana przez projektantkę sukienka, w której pozowała Maff, a także długi czarny lateksowy płaszcz, który kojarzy nam się z filmem Matrix - propozycja zdecydowanie dla tych, którzy nie boją się eksperymentować z modą!

Kampanię, w której w roli głównej pojawiają się looki z kolekcji Renee Design Limited, zrealizowano w mieście, w którym ludzie uwielbiają bawić się modą i widać to na każdym kroku. To pełen kontrastów Berlin. Kreacje, jak i modelka idealnie wkomponowały się w architekturę tego miasta. Wyraziste formy, jak i uroda modelki, w połączeniu z grą aktorską w kampanii wizerunkowej Renee Limited, to kwintesencja dwóch odrębnych światów. Połączenie prostoty i surowości przestrzeni z szalonymi kreacjami rodem z lat 80. tworzą idealną całość. Świat przeciwieństw i sprzeczności, a przy tym piękny, delikaty i seksowny, jak kobieta Renee. Kampanijne zdjęcia ukazują dynamizm, lekkość, siłę i kobiecą zmysłowość, czyli tak, jak to sobie wymarzyłam – mówi Lana Nguyen.

Lana Nguyen i jej przewodnik po Wietnamie. Co trzeba zobaczyć? >>>