Już jutro Dzień Kobiet, który warto uczcić jakimś upominkiem dla siebie, na przykład nowym kosmetykiem! Na przeciw wszystkim dziewczynom oraz ich partnerom, którzy chcą kupić prezent swoim ukochanym, Rossmann przygotował kolejną odsłonę niezwykle korzystnej promocji 2+2 gratis. W ramach akcji zniżkowej część produktów z asortymentu drogerii będzie można upolować o wiele taniej. Jakie produkty obejmuje promocja Rossmanna, na czym dokładnie polega oferta i w co warto zainwestować, aby uczcić Dzień Kobiet? Warto pamiętać, że dotyczy wszystkich posiadaczy karty lub aplikacji Klubu Rossmann. Założenie jej zajmuje dosłownie sekundę, a na klubowiczów czeka wiele atrakcyjnych promocji.

Produkty Miya Cosmetics pokochały gwiazdy i urodowe influencerki. Oto bestsellery marki >>>

Rossmann promocja 2+2 gratis: na czym polega akcja z okazji Dnia Kobiet?

Marcowa promocja Rossmann 2+2 gratis działa na tych samych zasadach co poprzednie. To znaczy, że przy zakupie czterech produktów płacicie tylko za dwa, które są tańsze. W ten sposób możecie zaoszczędzić naprawdę niezłą sumę! W marcu 2019 zniżką są objęte produkty do pielęgnacji włosów, czyli m.in. szampony, suche szampony, odżywki, lakiery do włosów, farby i kosmetyki do stylizacji. Ale to nie wszystko! Taniej kupicie również akcesoria do włosów, czyli gumki, spinki i szczotki oraz urządzenia AGD, w tym suszarki, lokówki i prostownice! Jak już wcześniej wspominaliśmy, promocja jest dostępna wyłącznie dla członków Klubu Rossmann. Co również jest ważne, ze zniżek w ramach 2+2 gratis można skorzystać tylko jeden raz.

Rossmann 2+2 gratis marzec 2019: ile czasu trwa promocja?

Promocja 2+2 gratis w drogeriach Rossmann na produkty do włosów startuje już jutro, czyli 8 marca. To idealna okazja, aby upolować kosmetyki i uczcić Dzień Kobiet. Możecie też podarować upominek swojej przyjaciółce, a mężczyźni mogą rozejrzeć się za prezentem dla ukochanej dziewczyny. Akcja zniżkowa potrwa do 19 marca 2019!