41-letnia legendarna tenisistka, Serena Williams i jej mąż Alexis Ohanian w wielkim stylu ogłosili płeć swojego drugiego dziecka. Para ma już 5-letnią córkę Olympię. Wiemy już, czy pociecha pary doczeka się siostry, czy brata.

Serena Williams ujawniła płeć drugiego dziecka

Serena Williams lada moment powita na świecie drugie dziecko. Wiemy o tym od początku maja - pretekstem do przekazania informacji o powiększeniu rodziny Williams-Ohanian była Met Gala 2023. Była tenisistka nie tylko pojawiła się na największej imprezie modowej roku w kreacji Gucci podkreślającej widoczny już ciążowy brzuch, ale również zamieściła na Instagramie mini-sesję zdjęciową z mężem i opatrzyła ją komentarzem, który potwierdza, że wkrótce w ich życiu pojawi się kolejna pociecha. Od kilkunastu godzin wiemy, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka.

Serena Williams i Alexis Ohanian płeć dziecka ujawnili podczas gender reveal party. Przybyłym dali do zrozumienia, że ​​są „różową drużyną”. Serena ubrana była w różowo-białą spódnicę i top, który odsłaniał ciążowy brzuch, zaś jej córka miała na sobie różową sukienkę.

Jestem trochę zdenerwowana, ponieważ nie mam żadnego planu awaryjnego, jeśli okaże się, że to chłopiec - powiedziała w filmie z uroczystości opublikowanym na YouTube.

Przyjęcie odbyło się w plenerze, w rodzinnej, ciepłej atmosferze. Nie było jednak przesadnie skromne - na gości czekał imponujących rozmiarów catering i ogromny tort, nie zabrakło też DJ-a dbającego o odpowiednią muzykę. Prawdziwym wodzirejem okazał się mąż Sereny. Alexis początkowo „wkręcił” żonę, że płeć dziecka pozna po przekrojeniu tortu. Została jednak ogłoszona w zupełnie inny, naprawdę spektakularny sposób. Wyświetliła się... na niebie.

It's a girl - krzyczał świetlny napis.

A zatem wiemy już, że przeczucie tenisistki było dobre i wkrótce powita na świecie kolejną córkę.

Serena Williams i Alexis Ohanian - małżeństwo i dzieci

To prawie niemożliwe, ale Serena Williams i Alexis Ohanian poznali się przypadkiem. Legendarna tenisistka i założyciel Reddita nie mieli ze sobą wcześniej nic wspólnego. Połączyło ich spotkanie w hotelowej restauracji we Włoszech, w których oboje byli częściowo prywatnie, częściowo zawodowo. Tenisistka zaprosiła (jak się później okazało) przyszłego męża na swój mecz i tak się zaczęło.

Zobacz także:

Początkowo ukrywali swój związek. W mediach społecznościowych zadebiutowali razem w listopadzie 2016 roku, co było tylko początkiem fali niesamowitych informacji na ich temat. Na początku grudnia Alexis Ohanian oświadczył się ukochanej, a w kwietniu 2017 roku Serena Williams oznajmiła, że jest w ciąży. 1 maja 2017 roku para zaliczyła swój towarzyski debiut, pojawiając się razem na Met Gali. Kilka miesięcy później byli już rodzicami. 1 września 2017 roku powitali na świecie córkę, Alexis Olympię, do której obecnie zwracają się za pomocą drugiego imienia.

Para wzięła ślub 16 listopada 2017 roku. Gwiazda tenisa we wrześniu 2022 roku przeszła na zawodową emeryturę: Chcę powiększyć rodzinę – napisała w oświadczeniu, a kolejną ciążę ogłosiła już kilka miesięcy później.