Korektor można nałożyć naprawdę w wielu miejscach. W tym artykule piszemy o nakładaniu go na… usta. Tak, jak robi to Sofia Richie. Gwiazda przetestowała ten trik i jak się okazało – działa.

Sophia Richie stosuje korektor na ustach i wy też powinniście

W swoim najnowszym TikToku influencerka mówi nam, że ma obsesję na punkcie nowego połączenia do ust, które nazywa się Pumpkin Spice. Nazywanie trendów urodowych nazwami jedzenia jest teraz superhot.

Richie zaczyna od dwóch błyszczyków nawilżających z lekkim kolorem, a następnie dodaje odrobinę korektora na środek ust. W ten sposób uzyskuje efekt ombre, a usta sprawiają wrażenie powiększonych. Wygląda to naprawdę cool.

@sofiarichiegrainge Love @YSL Beauty Candy Glaze - soo glossy and hydrating #YSLBeautyPartner ♬ original sound - Sofia Richie Grainge

Concealer lips wracają do mody

Concealer lips, czyli dosłownie „korektorowe usta” powracają do mody i stają się coraz bardziej popularne. W 2021 roku korektor nakładałyśmy na usta, tylko że tamtym razem pod, a nie na błyszczyk. Już wtedy mówiło się o comebacku tego trendu. I według nas jest to jeden z bardziej cool trików urodowych.

 „Korektor ombre” stał się hitem na TikToku już w sierpniu tego roku. jak widać ten trend podchwyciła sama Richie. Dodatkowo Sofia pokazała swój jesienny styl, który nie przypomina nam tego z wczesnych lat 2000., a raczej z lat 90. Długie płaszcze, wysokie buty, neutralne kolory i małe torebki. Do stylizacji w tym klimacie idealnie sprawdzą się concealer lips.

My już zapisujemy to jako naszą inspiracje na jesienne dni.