Marka Szyjemy Sukienki nie ma tradycyjnie pojętych kolekcji, nie podąża ślepo za bieżącymi trendami i w głównej mierze opiera się na połączeniu usług krawieckich ze sklepem oferującym różne modele sukienek do wyboru. Co więcej, marka oferuje bezbłędne dopasowanie sukienki do Twojego gustu oraz sylwetki. To prosta droga do słusznych modowych wyborów. 

Jesienna kampania powstała z myślą o kobietach, które są świadome tego, że moda daje moc zmieniania codzienności. Szyjemy Sukienki pomaga w znalezieniu własnego stylu, nie kolejnej bluzki czy sukienki. W modzie przecież właśnie o to chodzi, o akceptację samej siebie, dystans i zabawę. 

Co zrobić, żeby znaleźć wymarzoną sukienkę w Szyjemy Sukienki?

Do wyboru masz setki różnorodnych materiałów z katalogu online lub, jeżeli nie masz pomysłu na swoją sukienkę, wizytę w pracowni, która mieści się w centrum Warszawy. Zespół świetnie wykwalifikowanych osób dobierze Ci sukienkę uwzględniając Twój gust oraz sylwetkę. Dzięki temu, że sukienka odszywana jest dopiero po złożeniu zamówienia, zawsze masz możliwość modyfikować krój czy zmienić kolor tkaniny.  Możesz też nie zmieniać nic, a krawcowe zadbają, by sukienka była dopasowana do twojej figury (zapomnij o gotowych tabelach z rozmiarami). Oczywiście, jeśli chcesz po prostu kupić gotową sukienkę w standardowym rozmiarze - także masz taką możliwość.

Szyjemy oryginalne i ponadczasowe sukienki z najwyższej jakości tkanin. Wyróżnij się z tłumu!”, mówi twórczyni marki. Nie sposób się nie zgodzić.