Niezależnie od kosmetycznych debiutów i tego, jak długo dany produkt pozostaje na rynku, raz na jakiś wybrany kosmetyk zyskuje miano kultowego i zaczyna cieszyć się rosnącą sławą całkowicie deklasując konkurencję. Choć kulisy tego zjawiska i to, dlaczego pada na ten, a nie inny kosmetyk nie są dobrze znane, taki internetowy hype sprawia, że znika on ze sklepowych półek z prędkością światła. Tak było m.in. ze szminką Charlotte Tilbury, po którą Meghan Markle sięgnęła w dniu ślubu i tak jest z korektorem NYX, a chwilę wcześniej z podkładem tej marki – NYX Can’t Stop Won’t Stop 24-Hour Foundation.

5 najgorszych trendów beauty 2018 roku, o których chciałybyśmy zapomnieć

Warto dodać, że skala zachwytu przekroczyła wszelkie normy – produkt rozłożył na łopatki nawet kultową serię Rihanny, czyli Fenty Beauty. Chodzi przede wszystkim o skalę odcieni – podczas gdy barbadoska gwiazda zaproponowała ich 40, NYX pokusił się aż o 5 więcej, tworząc tym samym najbardziej zróżnicowaną gamę podkładów dostępnych na rynku! Cała reszta to kwestia fantastycznego matowego wykończenia i trwałości produktu – producent obiecuje, że pozostaje na miejscu przez cały dzień i nie są to puste słowa. Nie bez znaczenia jest też cena – 15 dolarów za sztukę sprawia, że nie trzeba ograniczać się do jednego odcienia, ale można trochę zaszaleć i poeksperymentować bez uszczerbku dla portfela.

NYX Can’t Stop Won’t Stop Concealer – najpopularniejszy kosmetyk 2019 roku

Trudno się dziwić, że gdy marka ogłosiła, że wypuszcza linię korektorów, pomysł wzbudził powszechny zachwyt. 24 odcienie stworzone, podobnie jak podkład, we współpracy z YouTuberką Alissą Ashley będą mocno kryjące i będzie można je kupić za 8 dolarów. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że dobranie odpowiedniego odcienia do podkładu dzięki ich podobnej konsystencja i właściwościom stanie się jedynie formalnością. Premiera zaplanowana jest na styczeń 2019, ale już dziś wiadomo, że kolekcja, a przynajmniej te najbardziej uniwersalne odcienie, wyprzedadzą się na pniu.

Będziecie polować naCan’t Stop Won’t Stop Concealer od NYX, czyli najbardziej popularny korektor 2019 roku?

Kosmetyczne hity naszych mam, których używamy do dzisiaj!