Opalizujący ocean 

„Iridescent Ocean” to niesamowity kolor najnowszej motoroli moto g100, który skrzy się w świetle i zmienia w zależności od kąta padania promieni słonecznych. Jego barwy przechodzą z błękitu przez lazur i głęboki granat w morską zieleń. Oceaniczne kolory przypominają piękno wakacji i tropików, których motywy stają się coraz modniejsze i trafiają do projektów wnętrz i ubrań.

Nie tylko wygląd

Motorola moto g100 to smartfon o wielkich możliwościach, które zawdzięcza bogatemu wnętrzu. 8 GB RAM i superszybki procesor Qualcomm® Snapdragon™ 870 5G oraz niemal czysty system Android zapewniają jej płynne działanie bez zacięć i mnóstwo funkcji, które pozwolą Ci zrobić wszystko to, co chcesz. Idealne selfie? Piękne zdjęcia portretowe? Krajobrazy? Niepowtarzalne detale jedzenia i kwiatów? Mówisz. Masz! 

Vloguj jeszcze łatwiej

Motorola moto g100 ma świetny system czterech aparatów tylnych i dwa aparaty do selfie. Dzięki temu w dłoni trzymasz smartfon, który pozwoli Ci zrobić dokładnie takie zdjęcie, jakiego chcesz. Dodatkowo moto g100 pozwala jednocześnie nagrywać przednim i tylnym aparatami, byś mogła pokazać to, co widzisz i swoją reakcję bez konieczności przełączania aparatu. Idealne narzędzie do vlogowania! Ale to nie wszystko. Funkcja Audio Zoom pozwala na wyróżnienie na nagraniu tego źródła dźwięku, które jest dla Ciebie najistotniejsze. Dzięki temu niezależnie od warunków – impreza, środek miasta, ruchliwy park – moto g100 wyłapie to, co Cię najbardziej interesuje.

Oglądaj bez granic dzięki 5G

Moto g100 ma niezwykły, duży ekran CinemaVision o przekątnej 6,7 cala, rozdzielczości FHD+ i kinowych proporcjach 21:9, które sprawiają, że z przyjemnością ogląda się na nim najnowsze filmowe produkcje w żywych kolorach dzięki HDR10. Łączność z siecią 5G zapewni najwyższą jakość podczas streamingu wideo i muzyki bez czekania, aż film się załaduje. To wszystko możesz robić długie godziny, bo moto g100 ma ogromną baterię o pojemności 5000 mAh, która pozwala na 2 dni standardowej pracy smartfonu.

Twoje zdjęcia i nagrania na wielkim ekranie

Motorola moto g100 daje jeszcze wiele niesamowitych możliwości, ale ta jedna szczególnie przypadnie Ci do gustu. Ile razy musiałaś tłoczyć się z koleżankami przy smartfonie, by pokazać swoje zdjęcia i nagrania z wakacji lub imprezy? Dzięki platformie Ready For współpracującej z moto g100 wystarczy, że podłączysz dołączonym do zestawu kablem smartfon z telewizorem i wszystko z łatwością wyświetlisz na dużym ekranie! To także wspaniała możliwość oglądania Twoich ulubionych filmów i seriali przy zachowaniu możliwości przeglądania mediów społecznościowych i prowadzenia czatów jednocześnie. Twoja moto g100 z platformą Ready For staje się dwoma urządzeniami w jednym – na ekranie telewizora wyświetla się serial, a smartfon zachowuje wszystkie ważne dla Ciebie funkcje. Motorolę moto g100 wykorzystasz też do wideorozmów – śledzenie postaci pozwala swobodnie chodzić po pokoju, a telefon sam kadruje obraz tak, byś zawsze była widoczna dla swoich przyjaciół. Ready For pozwala także zmienić smartfon w konsolę do gier i cieszyć się rozrywką solo lub w grupie! Krótką prezentację moto g100 możesz obejrzeć tutaj.

Dostępność i cena

Motorola moto g100 w efektownym kolorze Iridescent Ocean jest już dostępna w sprzedaży w ofertach sieci Plus i Play oraz na stronie motorola.com. Rekomendowana cena detaliczna to 2499 zł. Zobacz, co znajdziesz w pudełku, tutaj.