Trendy koloryzacyjnie w sezonie wiosna-lato 2019 zachęcają nas do totalnego szaleństwa. Obecnie do najmodniejszych kolorów włosów należą bowiem takie odcienie, jak Lavender-Gray Hair, czy Coral Copper. Musimy przyznać, że podbiły nasze serca, zrobiły również totalną furorę na Instagramie. Ale czy pasują one każdemu? Niekoniecznie – dedykowane są przede wszystkim dziewczynom z jasnymi włosami. A jakimi odcieniami powinny zainteresować się brunetki w ciągu najbliższych kilku miesięcy? Podpowiadamy!

Trendy 2019: Modna koloryzacja włosów dla brunetek – Cold Brew Hair

Cold Brew Hair to koloryzacja inspirowana metodą parzenia kawy na zimno, a zarazem jeden z najmodniejszych odcieni w sezonie wiosna-lato 2019. Pasuje przede wszystkim brunetkom, nie tylko tym, które lubią pić kawę. Cold Brew Hair jest idealną alternatywą dla tradycyjnych brązów, a także genialny sposób na to, żeby nieco odświeżyć i ocieplić obecny kolor włosów.

Więcej inspiracji znajdziecie TUTAJ >>>

Trendy 2019: Modna koloryzacja włosów dla brunetek – Winter Berry Hair

Odcień Winter Berry to nasza najodważniejsza propozycja, a także jeden z najgorętszych trendów koloryzacyjnych w sezonie wiosna-lato 2019. Tak zwana zimowa jagoda jest połączeniem niebieskich i fioletowych refleksów, o których proporcjach oraz natężeniu same decydujecie. Komu pasuje? Odcień Winter Berry genialnie sprawdzi się u szatynek i brunetek, które chciałyby odświeżyć swój kolor, a przy okazji nieco zaszaleć. Kolor zimowej jagody pięknie komponuje się z chłodnymi odcieniami skóry – w stylu królewny Śnieżki.

Więcej inspiracji znajdziecie TUTAJ >>>

Trendy 2019: Modna koloryzacja włosów dla brunetek – Wine Hair

Wine Hair przypadnie do gustu dziewczynom, które chciałyby odejść od tradycyjnych (rzucających się w oczy) rudości, albo wręcz odwrotnie – planują ożywić swój obecny kolor. Burgundowe pasemka od kilku lat przewijały się wśród najmodniejszych kolorów włosów na Instagramie. Jednak w sezonie wiosna-lato 2019 stały się totalnym hitem i pobiły wszelkie rekordy popularności. Gwarantujemy też, że zafarbowane w ten sposób włosy pięknie komponują się z trzymaną w dłoni lampką wina (nie mogłyśmy odmówić sobie tego porównania).

Więcej inspiracji znajdziecie TUTAJ >>>

Trendy 2019: Modna koloryzacja włosów dla brunetek – Chocolate Cake Hair

Czas na (dosłownie) najsłodszy trend urodowy w sezonie wiosna-lato 2019. Chocolate Cake Hair to modna koloryzacja włosów, która pozwoli nie tylko ocieplić, ale również podbić wasz naturalny odcień. Ciastko czekoladowe jest odcieniem głębszym i znacznie żywszym, niż tradycyjny brąz, czy czerń. Do tego idealnie podkreśla jasne kolory oczu – niebieskie, zielone i szare. Warto również wspomnieć, że odcień ten kochają gwiazdy. Na koloryzację Chocolate Cake zdecydowały się między innymi Kaia Gerber oraz  Emily Ratajkowki.

Więcej inspiracji znajdziecie TUTAJ >>>