Zapomnijcie o minimalistycznych wzorkach. Pod koniec wakacji szalejemy z manicure – przynajmniej według tego, co jest aktualnie modne na Instagramie. Kosmetyczki z całego świata, które bacznie obserwujemy w mediach społecznościowych, stworzyły inspirujące #nailarts, które chcemy odtworzyć! Niestety w większości przypadków te małe dzieła sztuki wymagają umiejętności i precyzji, dlatego zapisujemy zdjęcia najpiękniejszych paznokci i planujemy udać się do salonu kosmetycznego w celu wykonania podobnego mani na zakończenie lata. W galerii znajdziecie mnóstwo inspiracji na modne paznokcie, które wpisują się w trendy 2019.

Trendy manicure 2019: neony

Neony wciąż są modne, a jeśli jeszcze nie wypróbowałyście jaskrawych odcieni na paznokciach, koniec wakacji to dobry moment na nadrobienie zaległości. Na Instagramie najpopularniejsze kolory to neonowa zieleń, żółć oraz róż. Nail artists sugerują, aby odważne kolory nosić w towarzystwie długich paznokci. Takie połączenie uwielbiają m.in. Cardi B, Kylie Jenner czy Kendall Jenner.

Trendy jesień 2019: Modne kolory lakierów do paznokci – lansują je światowi projektanci >>>

Trendy 2019: modne paznokcie w kwiatowe i owocowe wzory

Pomyślicie, że kwiatowe wzorki już były. Oczywiście, ale w tym sezonie kwiaty na paznokciach wyglądają nieco inaczej niż do tej pory. Są mniej geometryczne i abstrakcyjne, a bardziej wyraziste z malarskim sznytem. To samo dotyczy owoców, najczęściej wzorków cytryn, które kojarzą się z Positano. Podziwiamy najpiękniejsze dzieła i marzymy o romantycznych pazach w takim stylu.

Trendy manicure 2019: kolorowe paznokcie

To jeden z prostszych trendów 2019, które odtworzycie same w domu. Kolorowe paznokcie przewijają się na Instagramach urodowych blogerek i modowych influencerek. Ożywiają klasyczne stylizacje, dodając trochę charakteru. Są urocze i bardzo dziewczęce. Co więcej, możecie użyć takich odcieni, jakie Wam się podobają. Nie ma żadnych reguł!

W galerii powyżej znajdziecie najmodniejsze paznokcie na koniec wakacji.