Cera Belli Hadid jest niezaprzeczalnie idealna. Mówi się, że to zasługa wyjątkowych genów Hadid, ale jak się okazuję, modelka szczególnie dba o swoją skórę.

Po pierwsze, sama wykonuje codzienny makijaż. Nie lubi, kiedy jej twarz jest ciężka od ton kosmetyków, dlatego jeżeli nie musi pracować, jedynie delikatnie podkreśla swoją urodę. Nigdy nie zapomina o zalotce – niezależnie, czy używa tego dnia tuszu, czy też nie.

Modelka bierze sobie także do serca rady jej mamy - Yolandy Hadid. Jedną z nich jest zasada najpierw skóra, później makijaż. Właśnie dlatego Bella zawsze ma przy sobie ulubione serum i olejki do pielęgnacji.

Nie opuszczam domu bez mojego ulubionego serum i olejku. Szczególnie jeżeli czeka mnie podróż

Kolejną rzeczą, dzięki której skóra Belli wygląda tak, jak wygląda, są maseczki. Modelka jest od nich uzależniona. Jej ulubioną jest złuszczająca maska węglowa, natomiast obowiązkowa pozycja przed porannymi spotkaniami to nawilżająca maska w płachcie!

Bella Hadid spotyka się z byłym chłopakiem Kendall Jenner >>>

Młodsza siostra Hadid jest także fanką dobrych perfum. Nakłada je na jeden nadgarstek, na drugi, a później pociera je o siebie, co dodatkowo uwalnia i wzmacnia zapach.

Noszenie wyjątkowych zapachów sprawia, że czuję się sexy

Zapachem, który na zawsze pozostanie w pamięci modelki są dawne perfumy jej mamy. Miały w sobie nutę kardamonu i to właśnie on już zawsze będzie kojarzyć jej się z rodzinnym ciepłem i domem.

Zobacz także:

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko nałożyć maseczkę i czekać na efekty w stylu Hadid.