Ta kolekcja to wielki powrót do lat 90., która w tym sezonie opanowała Instagram i wybiegi kultowych marek high fashion (wpływy z dekady znajdziesz między innymi u Marca Jacobsa, Louis Vuitton czy Alexandra Wanga). Inspiracji latami 90. nie mogło tez zabraknąć w kolekcjach marki GUESS, słynącej z denimowych klasyków z trójkątnym logo marki na tylnej kieszeni.

Takie właśnie dwie dekady temu nosił A$AP Rocky i cała zwariowana na punkcie rapu społeczność.

Na pomysł przywrócenia do sprzedaży kultowych modeli wpadł właśnie A$AP, który sam zgłosił się do zarządu GUESS z gotową wizją projektu.  Jaki był pomysł na kolekcję? „Weźmy klasyczne projekty GUESSa i dodajmy do nich coś zupełnie nowego, zwariowanego, kolorowego. Coś dla mężczyzn, kobiet, chłopców i dziewczyn na całym świecie." - powiedział A$AP Rocky do dyrektora kreatywnego i współzałożyciela GUESS Paula Marciano.

"To bardzo osobista kolekcja: wyjątkowa i limitowana. Uważam, że jest genialna, ponieważ społeczność hip-hopowa nie widziała takiego wydania kolorów i wzorów od wczesnych lat 90-tych" - mówi A$AP o projekcie.

Linię GUESS Originals stworzoną w kooperacji z A$APem Rocky, znajdziesz w wybranych butikach marki już w lutym. Uwaga! Ilość dostępnych w sprzedaży modeli jest mocno limitowana. Warto ustawić się w kolejce po oversizeową denimową kurtkę, przecieraną parkę z kapturem i metalowymi suwakami, crop topy z oldschool'owym logo, i pasiate longsleevy z półgolfem. Nie tylko dla fanów rapu!

TOPOWE MODELE Z KOLEKCJI GUESS ORIGINALS x A$AP ROCKY ZNAJDZIESZ W NASZEJ GALERII

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:

MODELKI CHWALĄ SIĘ ULUBIONYMI DŻINSAMI NA INSTAGRAMIE: TOP 20 ZDJĘĆ

TKANINA NA PUNKCIE KTÓREJ OSZALAŁ ŚWIAT: KRÓTKA HISTORIA DŻINSU

"CAŁUŚNE" AKCESORIA NA SS 2016: IDEALNY DODATEK DO DŻINSÓW W STYLU LAT 90.