Amanda Bynes musi zmierzyć się z kolejnymi problemami. Portal TMZ poinformował, że w minioną sobotę gwiazda takich filmów, jak  „Ona to on” i „Czego pragnie dziewczyna” trafiła do aresztu.  Funkcjonariusze policji mieli zakuć aktorkę w kajdanki, wyprowadzić z mieszkania i odwieźć na badania psychiatryczne. Poznajcie szczegóły.

Choroba Amandy Bynes

Amanda Bynes wycofała się z show-biznesu kilka lat temu. Aktorka cierpi na schizofrenię i chorobę afektywną dwubiegunową, które przyczyniają się do licznych problemów w jej życiu osobistym. Do 2022 roku pozostawała pod kuratelą matki, spod której uwolniła się po 9 latach. Początkowo sprawiała wrażenie osoby, która odzyskała kontrolę na swoim życiem. Była w związku i kontynuowała edukację. W lipcu 2022 okazało się jednak, że relacja jest już zakończona, a aktorka ponownie znajduje się w dramatycznej kondycji psychicznej.

Pod koniec marca tego roku media obiegła wiadomość o aresztowaniu gwiazdy, która, jak wynika z raportu policji, błąkała się nago po ulicach Los Angeles, a następnie wsiadła do obcego samochodu i sama wezwała służby. Amanda automatycznie trafiła na 72-godzinną obserwację do szpitala psychiatrycznego, jednak za namową rodziny została w nim dłużej, a następnie zgłosiła się do ambulatoryjnego programu leczenia zdrowia psychicznego. Niestety, leczenie prawdopodobnie nie przynosi oczekiwanych efektów. 

Amanda Bynes aresztowana. Co aktualnie dzieje się z aktorką?

Jak podaje serwis TMZ, Amanda Bynes ponownie trafiła do policyjnego aresztu. Źródło portalu przekazało, że została odprowadzona do niego po tym, jak policja pojawiła się w jej domu w związku z wezwaniem do kobiety w niebezpieczeństwie. Naoczni świadkowie wydarzenia określili Amandę jako „spokojną, ale wyglądającą na przygnębioną w trakcie przesłuchania”.

Zdjęcia, na których aktorka wsiada do radiowozu obiegły sieć. Krążą obecnie po TikToku, Twitterze i Instagramie. Wiemy też, że gwiazda zaprzestała leczenia. Jej były narzeczony, Paul Michael w rozmowie z Page Six, ujawnił, że odstawiła leki jakiś czas temu.