Anna Skura, popularna lifestyle'owa blogerka, autorka serwisu What Anna Wears, podzieliła się z fanami radosną nowiną! Uczestniczka programu Agent Gwiazdy 3 opublikowała na Instagramie zdjęcie w stroju kąpielowym, na którym widać jej już całkiem duży, ciążowy brzuszek. To będzie pierwsze dziecko 32-letniej Ani i jej męża, Marka Warmuza. Para wzięła ślub w 2015 roku na Zanzibarze. Oprócz pięknej fotografii, blogerka dodała na Instagram wyjątkowe wideo z Nowego Roku, który wspólnie z mężem spędzali w Dubaju. Widać na nim, jak Ania wręcza mu pudełko po biżuterii Tiffany & Co., a w nim pozytywny test ciążowy. Obydwoje nie kryją łez i są bardzo szczęśliwi. What Anna Wears przez kilka miesięcy ukrywała to, że spodziewa się dziecka – blogerka jest prawdopodobnie w 6. miesiącu ciąży. Nie wiadomo jeszcze, czy urodzi chłopca czy dziewczynkę. Anna Skura zamieściła pod instagramowym postem wzruszający komentarz:

Każda piekna historia wymaga czasu, żeby była opowiedziana.Jeśli masz tak wiele miłości w swoim sercu, musisz ją dalej przekazać|. My chcemy przekazać cała swoją miłość temu maciupkiemu stworkowi. I taaaaak ?￰ Nareszcie mogę się z Wami tym podzielić! Minio i ja czekamy na naszego małego Minionka. Nie chcemy zmieniać naszego obecnego szalonego życia, po prostu chcemy mieć nowego towarzysza naszych podróży i podzielić się z tym słodkim maleństwem całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem. (…)

What Anna Wears, czyli blogerka Anna Skura w Cannes >>>

Serdecznie gratulujemy Ani i życzymy dużo zdrowia!

 

Every beautiful story needs a time to be told. .... When you have so much love in your heart you need to share it with someone. And we have decided to share all our love with this cute one. And yesssss! Me and Minio, my crazy African savage are expecting little Minionek. We don't want to change our beautiful adventurous life, instead we want to have a new travel buddy, share our experience and travel madness with this cutie. .... From boho girl to boho mummy .... You can be Free spirit, a travel freak, a girl boss, an independent woman and a mommy if you want to! Keep your fingers crossed .... ~.... Każda piekna historia wymaga czasu, żeby była opowiedziana.Jeśli masz tak wiele miłości w swoim sercu, musisz ją dalej przekazać|. My chcemy przekazać cała swoją miłość temu maciupkiemu stworkowi. I taaaaak Nareszcie mogę się z Wami tym podzielić! Minio i ja czekamy na naszego małego Minionka. Nie chcemy zmieniać naszego obecnego szalonego życia, po prostu chcemy mieć nowego towarzysza naszych podróży i podzielić się z tym słodkim maleństwem całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem. .... Z boho dziewczyny do boho mamy. Możesz być wolną duszą, podróżniczym dzikuskiem, szefową, niezależną kobietą i... mamusią Jeśli tylko chcesz! Trzymajcie kciuki za nas .... .... LOVE YOU @hollycow_travel TO THE MOON AND BACK #FirstBohoBabyIsComing #NeverSayNever #Szalenstwo #Milosc #Radosc #Minionki

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears) Maj 10, 2018 o 5:25 PDT