Czym byłby makijaż bez jego odpowiedniego utrwalenia? Z pewnością niejednokrotnie przekonaliście się o tym, jak bardzo kosmetyki do makijażu są podatne na rozmazywanie się i ścieranie w ciągu dnia. Oczywiście, można z tym walczyć, stosując kosmetyki wodoodporne, ale one i tak potrzebują dodatkowego utrwalenia. Utrzymanie makijażu w nienaruszonym stanie jest nie lada wyzwaniem zwłaszcza latem, kiedy pod wpływem m.in. wysokich temperatur, ale nie tylko, jego trwałość zostaje poddawana wymagającym próbom. Dokładanie co chwilę kolejnej warstwy pudru do twarzy na dłuższą metę nie jest satysfakcjonującym rozwiązaniem. Zamiast tego warto sięgnąć po utrwalający spray, czy też fixer do makijażu. Niezmiennym zaufaniem internautek i internautów cieszy się Golden Rose Make Up Fixing Spray.

Spray utrwalający makijaż Golden Rose – właściwości

Golden Rose Make Up Fixing Spray jest doskonałym, a przede wszystkim skutecznym sposobem na trwały makijaż. Szczególnie warto sięgnąć po niego podczas letnich miesięcy i upalnych dni, które nie pomagają w utrzymaniu nienaruszonego make-upu. Fixer rozpyla na skórę delikatną i otulającą mgiełkę, która przywraca jej komfort i daje uczucie odświeżenia. Jest lekki, szybkoschnący i nie lepi się na skórze. Co ważne, nie przesusza jej, a zamiast tego daje uczucie nawilżenia. Po kontakcie z podkładem do twarzy i pudrem nie tworzy zacieków, które zaburzyłyby wygląd makijażu. Nadaje mu miękkości i eliminuje uczucie tzw. pudrowości. Tym samym zapewnia mu świeży, naturalny i promienny charakter przy wielogodzinnym utrwaleniu, które nie budzi wątpliwości.

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Fixer do makijażu Golden Rose – opinie

Spray utrwalający makijaż marki Golden Rose zdobył już sporo ponad tysiąc opinii od internautek i internautów. Przełożyły się one na wysokie oceny ogólne produktu w wielu źródłach. Dla wielu użytkowniczek i użytkowniczek stanowi najlepszą formę utrwalania makijażu. Wielokrotnie stawiają „+” przy jego działaniu w parze z atrakcyjną ceną. W opiniach czytamy:

Ten spray działa wspaniale. Redukuje pudrowość, scala kosmetyki i daje uczucie nawilżenia. Nie uczula i nie zapycha. Do tego przystępna cena i fajne opakowanie. Jest naprawdę super, 10/10 – napisała użytkowniczka @Agiis_ na stronie serwisu KWC.

Moja ulubiona mgiełka utrwalająca, niezastąpiona. Stosuję zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Sprawia, że zmniejsza się tzw. pudrowość – napisała Dominika na stronie drogerii Cocolita.

Jestem bardzo zadowolona z tej mgiełki. Eliminuje pudrowość i dobrze utrwala makijaż – napisała internautka Natalia na stronie drogerii Cocolita.

Baza pod makijaż

Na trwałość makijażu, poza pudrem do twarzy i fixerem, nie mniejszy wpływ ma odpowiednio dobrana baza pod makijaż. Przede wszystkim wygładza i nawilża skórę, dzięki czemu podkład do twarzy lepiej się na niej rozprowadza, a także mocniej trzyma. Warto postawić na taką bazę pod makijaż, która jednocześnie pielęgnuje skórę. W doskonały sposób łączy to baza-serum pod makijaż Eveline Unicorn Magic Drops. Zachwyciła makijażystkę Maxineczkę, która powiedziała o niej tak:

Mój podkład już się nie rusza, choć jest jeszcze nieprzypudrowany. Działa ta baza! Jest to dosłownie „klej do podkładu”. Jestem pod wrażeniem.

Funkcję bazy pod makijaż doskonale może pełnić po prostu dobry krem do twarzy. Ulubieńcem wizażystów, którzy często sięgają po niego przy makijażu modelek, jest zdobywca wielu nagród w branży kosmetycznej – krem z paryskiej apteki Embryolisse Lait-Crème Concentré. Doskonale przygotowuje skórę do makijażu, a tym samym wzbogaca jego wygląd i trwałość.

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką