Wiele marek sportowych koncentruje się na promowaniu globalnych ikon sportu, ale New Balance idzie o krok dalej, pragnąc pokazać, że bohaterowie są wszędzie wokół nas, w naszych lokalnych społecznościach. Każdy z tych biegaczy ma swoje własne reguły, cele i motywacje, ale łączy ich jedno - pasja do biegania. Kampania "Run Your Way" ma jasny wydźwięk - każdy może być bohaterem we własnej historii, wystarczy podążać własnymi ścieżkami.

Lokalni bohaterowie “Run Your Way”

Pod koniec lutego br. rozpoczęła się tegoroczna odsłona kampanii "Run Your Way", której twórcy zaprosili do współudziału zróżnicowaną inspirujących grupę biegaczy. Wśród nich wyróżniają się postacie takie jak wschodząca gwiazda biegania na 800 m Roisin Willis, renomowany raper Action Bronson, znakomity skateboarder Ryan Lay, a także uznany DJ i model Wesley Bediako, oraz Ayi Al Hafez - ambasadorka marki New Balance. 

Tegoroczna kampania "Run Your Way" nie ogranicza się jednak tylko do światowej sceny postaci. Mocno zawitała także do społeczności lokalnych, również w Polsce. Mali wielcy bohaterowie dowodzą temu, że biegać każdy może - we własnym stylu. Karol, Zosia, Michał i Marysia - to tylko część tych niezwykłych osób, które dzielą się swoimi doświadczeniami i biegowymi zasadami. Od entuzjastów sportu, poprzez przedsiębiorców, po artystów - każdy z nich znajduje w tej aktywności coś wyjątkowego. 

Karol Klepacki: “Bieganie to sport zespołowy”

Karol Klepacki, dawniej obiecujący płotkarz na dystansie 400 metrów, obecnie realizuje swoją pasję do biegania i kreatywności poprzez projekt Swords Athletics, którego jest współzałożycielem. Dla niego w bieganiu zawsze liczy się wspólnota ludzi - towarzystwo, rozmowy i wspólne chwile spędzone zarówno na treningach, jak i podczas bardziej swobodnych spotkań. Podstawową zasadą Karola jest przekonanie, że bieganie to sport zespołowy, gdzie siła tkwi w łączeniu wysiłków i wspólnym dążeniu do celu.

Karol Klepacki: / mat. prasowe

Zosia Pilitowska: “Bieganie to symbol wolności”

Zosia Pilitowska, która siedem lat temu porzuciła nocne zmiany za barem na rzecz wspólnego prowadzenia biznesu z mamą, teraz jest właścicielką kultowego baru śniadaniowego "Ranny Ptaszek" na krakowskim Kazimierzu. Dla Zosi bieganie stało się symbolem wolności, uświadamiając jej, że nie musi nic nikomu udowadniać. Mimo to, po dwóch dniach bez treningu, czuje, jakby czegoś mocno jej brakowało. Nadal jednak króluje w niej przekonanie, że wystarczy robić to dla siebie.

Zosia Pilitowska / mat. prasowe

Zobacz także:

Michał "Yaksha" Novotny: “Nigdy nie wiesz, dokąd zaprowadzi cię twój bieg”

Michał "Yaksha" Novotny, były tajski bokser, fan streetwearu i DJ, który jako właściciel wytwórni muzycznej współpracował z największymi gwiazdami słowackiej i światowej sceny hip-hopowej. Pandemia skłoniła go do wykorzystania swojej popularności i zasięgu, tworząc społeczność Lovethem Running Club. Choć początkowo nie był przekonany do biegania, teraz nie wyobraża sobie życia bez tego sportu. Jego podstawową zasadą jest przekonanie, że nigdy nie wiesz, dokąd zaprowadzi cię twój bieg. 

Michał / mat. prasowe

Marysia Surzycka: “Biegam dla swojego dobra”

Marysia Surzycka, prezeska domu produkcyjnego Shootme, gdzie powstają cenione spoty reklamowe, sesje i teledyski, traktuje bieganie jako sposób na relaks i oderwanie się od codzienności. Często biega sama lub w towarzystwie znajomych, a czasami bierze na trasę swojego psa, Ryszarda. Dla Marysi bieganie nie jest wyścigiem o liczby, ale sposobem na poprawę samopoczucia i zdrowia. Biega dla swojego dobra, a nie dla osiągnięcia konkretnego dystansu.

Całościowe historie lokalnych bohaterów kampanii ‘Run Your Way’ znajdziesz na stronie internetowej newbalance.pl/runyourway oraz w materiałach video, które pojawiły się na kanałach Social Media biegaczy zaangażowanych w akcję. 

Dołącz do grona biegowych bohaterów!

Przez kampanię 'Run Your Way' New Balance pragnie podkreślić, że bieganie to nie tylko forma aktywności fizycznej, ale także wyraz wolności, indywidualizmu i inspiracji. Zachęcając do działania we własnym stylu i zgodnie ze swoimi wartościami, marka udowadnia, że bieganie może być dla każdego - niezależnie od tego, czy ktoś jest sportowcem, biznesmenem czy artystą. To proste - dołącz do lokalnych bohaterów, biegnij swoją drogą i bądź częścią tej wyjątkowej społeczności.

Materiał promocyjny marki New Balance.