Córka Beyoncé, 6-letnia Rumi pojawiła się w utworze mamy zatytułowanym „Protector”, który znalazł się na płycie „Cowboy Carter”. To pierwszy raz, kiedy słyszymy jej głos. Możemy się założyć, że to prawdopodobnie najsłodsze, co dziś wpadnie wam w ucho.

Córka Beyoncé debiutuje na płycie mamy. Internet: „Najsłodsza”

Rumi Carter zaliczyła „muzyczny debiut”. Głos 6-latki pojawił się w jednym z utworów zamieszczonych na najnowszej płycie jej mamy. Dziewczynka nie chwali się jednak swoim talentem wokalnym (który podobno ma), a jedynie zadaje urocze pytanie:

Mom, can I hear the lullaby? Please / Mamo, czy mogę posłuchać kołysanki? Proszę – pyta słodkim głosem Rumi.

W utworze słychać również dziecięcy śmiech i odgłosy zabawy, a cała piosenka jest typową balladą, faktycznie przypominającą kołysankę. Nie sposób nie zauważyć, że „Protector” to faktycznie obietnica dana przez mamę dzieciom i zapewnienie, że zawsze będzie je chronić.

Posłuchajcie same/sami:

Głos 6-latki zachwycił i dosłownie roztopił serca fanów i fanek Queen B:

Głosik Rumi sprawił, że się popłakałam,

Zobacz także:

Najsłodsza Rumi!

Wzruszam się za każdym razem, gdy Beyoncé nagrywa piosenkę dedykowaną swoim dzieciom,

Najpiękniejszy prezent od mamy dla córki, kocham to – czytamy w komentarzach pod utworem zamieszczonym na YouTubie.

Wiele osób zauważyło, że Rumi poszła w ślady swojej starszej siostry, Blue Ivy, która wcześniej użyczyła głosu w kilku piosenkach rodziców.

Dzieci Beyoncé i Jay'a-Z

Beyoncé i Jay-Z są parą od około dwóch dekad. Ślub wzięli w 2008 roku, a w styczniu 2012 roku doczekali się pierwszego dziecka, dziewczynki, której nadali imię Blue Ivy. 5 lat później, w 2017 roku na świat przyszły kolejne dzieci znanej pary, bliźniaki Rumi i Sir. Artystka wielokrotnie przyznawała, że posiadanie dzieci było jej marzeniem. Niestety, droga do upragnionego macierzyństwa nie była łatwa. Artystka przed narodzinami Blue Ivy kilkukrotnie poroniła. 

Kevin Mazur/Getty Images

Jay-Z z córkami, Blue Ivy i Rumi Carter na Super Bowl 2024