Nie wiemy, jak głęboko zabrnęliście na Netflixie. Ale jeśli szukaliście tam filmów, które zadziałałyby jak afrodyzjak, to nie powinniście mieć większych problemów z ich znalezieniem. Jeśli jednak tak się stało, możecie polegać na naszych rekomendacjach, jakie dla Was przygotowaliśmy. Pojawiają się w nich sceny tak odważne, że trafiają nawet na popularny serwis z treściami pornograficznymi, Pornhub. Mowa o jednej z ostatnich netflixowych produkcji, Polar. Jest to adaptacja komiksu autorstwa Victora Santosa, za którą odpowiedzialny jest Jonas Åkerlund. To historia płatnego zabójcy Duncana Vizli, podejmującego decyzję o przejściu na emeryturę. Okazuje się, że nie może otrzymać od szefa obiecanych mu pieniędzy i wtedy postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. W rolę zabójcy wciela się jeden z najlepszych hollywoodzkich aktorów rodem ze Skandynawii, czyli Mads Mikkelsen. I to właśnie jedna ze scen z jego udziałem oraz partnerującą mu na ekranie 23-letnią Ruby O. Fee, została uznana za tak ostrą, że wylądowała na Pornhubie. A jak przyznał sam aktor, nagrywanie jej było dla niego tak wymagające, że musiał potem dochodzić do siebie przez kilka tygodni. To się nazywa poświęcenie dla roli. Scena, którą mamy na myśli, jest dość brutalna. Podobnie zresztą, jak i cały Polar, co warto wziąć uwagę przed seansem. Jeżeli macie ochotę na coś bardziej subtelnego i bardziej raczej realistycznego (a nie wziętego z komiksowej rzeczywistości), mamy dla Was kilka propozycji. 

10 filmów, w których sceny seksu są tak mocne, że niektórzy z Was nie powinni ich oglądać! >>>

Filmy ze scenami seksualnymi na Netflixie: co warto obejrzeć? 

Netflix ma niezwykle bogatą ofertę seriali, własnej produkcji i nie tylko, ale również filmów. Wśród nich można znaleźć nieco starsze, jak i te całkiem premierowe produkcje. A także mnóstwo tytułów, które nie trafiają do polskiej dystrybucji i nie ma szans obejrzeć ich w rodzimych kinach, choć pokazywane są na najważniejszych festiwalach filmowych na świecie, jak ten w Sundance czy w Toronto. Jednym z takich filmów jest Newness, czyli Nowość. To obraz Drake'a Doremusa, którego nazwisko jest Wam z pewnością doskonale znane, jeśli interesujecie się amerykańskim kinem niezależnym. Doremus ma na koncie takie filmy, jak Like Crazy z Felicity Jones i Antonem Yelchinem w rolach głównych czy Breathe In, również z Jones, której partneruje z kolei Guy Pearce. Newness, czyli jedna z jego ostatnich produkcji, to bardzo aktualna historia, bo opowiadająca o dwójce milenialsów, poznającej się dzięki aplikacji randkowej. Z czasem ich relacja zaczyna przeradzać się w coś więcej, a co dość przewidywalne, w końcu dopada ich rutyna. Zaczynają więc odkrywać nieznane dotąd obszary swojej seksualności, czego efektem jest kilka bardzo pikantnych scen seksu. Damską część widowni być może przekona też fakt, że w jednej z głównych ról pojawia się Nicholas Hoult.

7 filmów, które są tak erotyczne, że będziecie zawstydzeni >>>

Męska na pewno nie będzie miała nic przeciwko, aby na ekranie zobaczyć piękną Penélope Cruz w filmie Vanilla Sky w reżyserii Camerona Crowe'a. Cruz pojawia się tam w towarzystwie Toma Cruise'a, a ten - w tej samej scenie seksu - z Cameron Diaz. Wspomniany fragment również uznawany jest za na tyle erotyczny, że można znaleźć go w zasobach Pornhub. A całość na Netflixie. Sporo hot scen mogliśmy zobaczyć w trzech dotychczasowych filmowych odsłonach historii Christiana Greya i Anastasii Steele. Ta trzecie, czyli Ciemniejsza strona Greya, ciągle dostępna jest na platformie Netflix i dla wielu może być odpowiednim startem gry wstępnej. 

Więcej naszych sugestii, czyli dostępnych na Netflixie filmów ze scenami seksu, po których sami nabierzecie na niego ochoty, znajdziecie w naszej galerii. 

7 erotycznych scen z filmów, które warto powtórzyć we własnym łóżku >>>