Jedna z najbardziej tajemniczych par w show-biznesie właśnie potwierdziła swój związek. Gigi Hadid i Bradley Cooper zostali sfotografowani, jak namiętnie się całują. Wygląda na to, że ich relacja jest poważniejsza niż się nam wydawało. Zobaczcie zdjęcie, które podgrzało atmosferę. 

Gigi Hadid i Bradley Cooper przyłapani na namiętnym pocałunku. To zdjęcie rozgrzało internet

Do internetu trafiło zdjęcie, na którym widzimy Gigi i Bradleya w restauracji w Nowym Jorku. Para nie może się od siebie oderwać. Modelka namiętnie całuje aktora podczas ich randki. Ten kadr zdecydowanie potwierdza, że 29-latka i 49-latek są razem. I wygląda na to, że już od dłuższego czasu, bo pierwsze plotki o relacji gwiazd pojawiły się na początku października zeszłego roku.

Związek Gigi i Bradleya wzbudza wiele kontrowersji. Jedną z nich jest różnica wieku. Zakochanych dzieli 20 lat. Jednak, jak widać, nic sobie z tego nie robią i udowadniają, że wiek to tylko liczba. Modelka i aktor wyglądają na naprawdę szczęśliwych i zakochanych.

Gigi Hadid i Bradley Cooper – związek

Para nie miała wcale łatwych początków. Jeszcze niedawno Gigi romansowała z Leonardo DiCaprio – przyjacielem Bradleya. Ta relacja jednak nie wyszła. Na początku października internet obiegła informacja, że Hadid i Cooper zostali przyłapani na wspólnej kolacji. Wtedy jeszcze nie było wiadomo, co ich łączy. Na przestrzeni kolejnych miesięcy relacja gwiazd rozwijała się. W styczniu Gigi i Bradley zostali sfotografowani na randce w Londynie, jak trzymają się za ręce. Te zdjęcia zdawały się być potwierdzeniem ich związek. Od tego czasu Hadid i Cooper są regularnie widywani na wspólnych wyjściach. Ostatnio paparazzi zrobili im zdjęcia na mieście, a teraz do internetu trafiły takie, na których namiętnie się całują.

Wszystko wskazuje na to, że ta niespodziewana para naprawdę jest razem. Czy niedługo będziemy mogli spodziewać się debiutu na czerwonym dywanie? Niewykluczone. Gigi i Bradley’owi życzymy dużo szczęścia.