Podwójne dyski. Jedno pociągnięcie. Zero problemów

Konstrukcja depilatora łączy wygodny uchwyt z elastyczną głowicą obracającą się o 90°. Zastosowanie technologii podwójnych dysków sprawia, że depilacja jest znacznie szybsza i efektywniejsza. Podczas gdy pierwszy dysk wychwytuje większość włosków, drugi usuwa pozostałe kosmyki. Dodatkowo, dzięki zoptymalizowanej szerokości pęset, depilatory z serii EY eliminują włoski o długości zaledwie 0,5 mm, które są zbyt krótkie do depilacji woskiem.

Materiały prasowe

Komfort depilacji

Depilatory z serii EY oferują kilka trybów depilacji, co pozwala na dostosowanie tempa do indywidualnych potrzeb i wrażliwości naszej skóry. Dodatkowo, posiadają czujnik nacisku. Gdy wyczują że jest on zbyt duży, zainstalowana dioda LED zacznie migać, aby nas ostrzec i pomóc w osiągnięciu zamierzonych rezultatów w najbardziej komfortowy, delikatny sposób. Poza tym pomaga ona wychwycić każdy, nawet najmniejszy włos.

Materiały prasowe

Rytuał pielęgnacyjny

Do osiągnięcia efektu jedwabistej w dotyku skóry, niezbędne jest również wcześniejsze przygotowanie jej do zabiegu. To, na czym warto się skupić, to przede wszystkim staranne oczyszczenie, które pomoże uniknąć podrażnień i zaczerwienienia. Należy również pamiętać o wykonaniu delikatnego peelingu w celu usunięcia martwego naskórka, co znacznie ułatwi depilację. Idealnie sprawdzi się tu nasadka ze szczoteczką peelingującą (w zestawie z depilatorem EY80 i EY90) . Po zakończeniu depilacji wskazane jest użycie nawilżającego kremu lub balsamu, tak aby złagodzić skórę i zapobiec wszelkim podrażnieniom. Warto również przez chwilę zrezygnować z ekspozycji na słońce.

All In One

Do każdego zestawu z depilatorem serii EY od Panasonic dołączono przydatne nasadki. Zawartość zestawu różni się w zależności od modelu. Najwięcej, bo aż 8 nakładek, znajdziemy w modelu EY90. Zestaw obejmuje głowice depilujące do nóg i rąk oraz pach/bikini, a także delikatną nakładkę, szczoteczkę peelingującą wraz z nasadką do pielęgnacji stóp i przycinania okolic bikini.

Dzięki temu od jedwabiście gładkiej skóry dzieli cię już tylko jedno pociągnięcie.

Materiały prasowe

 

Materiał promocyjny marki Panasonic.