Lokalizator GPS dla psa – Gdzie kupić i jak działa?

Jest naprawdę nieduży i lekki (waży zaledwie 22 g), ale może być na wagę złota, jeżeli podczas spaceru z psem, nagle stracicie go z oczu – a jak wiadomo, może się to zdarzyć każdemu – wystarczy, że pies pobiegnie za tropem albo się przestraszy... Każdy, komu choć raz się to przytrafiło, doskonale wie, z jakim stresem się to wiąże i zrobiłby wszystko, by uniknąć tego w przyszłości. Z pomocą przychodzą nowe technologie – w sprzedaży pojawił się lokalizator GPS dla psa! Dzięki niemu można mieć pewność, że pies już nigdy się nie zgubi. Jak wygląda i jak działa GPS dla psa? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Powstała aplikacja inspirowana Tinderem, która ułatwia adopcję psów ze schroniska!

Lokalizator GPS dla psa – funkcje

Lokalizator GPS dla psa kupicie na stronie BezpiecznaRodzina.pl – w dodatku teraz zapłacicie za niego prawie o połowę mniej niż dotychczas (to promocja związana z domową kwarantanną). Tam też znajdziecie aplikację Bezpieczne Zwierzę, która jest wymagana do jego obsługi. Urządzenie, w którym mieści się karta SIM, przyczepia się do psiej obroży za pomocą praktycznych uchwytów. Jest tak małe i lekkie, że z powodzeniem sprawdzi się zarówno w przypadku psów dużych, jak i małych ras – a nawet w przypadku kotów (jest wprost stworzone dla kotów wychodzących!). Jest jednak solidne i wytrzymałe – odporne na zachlapania, wstrząsy a nawet... spontaniczne skoki do stawu, co potwierdzają właściciele nawet najbardziej niesfornych zwierzaków. Lokalizator GPS dla psa, nie tylko potrafi precyzyjnie określić położenie zaginionego zwierzaka, ale i wyposażony jest w przycisk SOS. Wystarczy, że osoba, która znalazła twojego czworonoga, naciśnie guzik, a powiadomienie z dokładną lokalizacją psa natychmiast pojawi się na twoim telefonie komórkowym! A to jeszcze nie wszystko.

Lokalizator GPS dla psa posiada także funkcję nasłuchiwania, dzięki której możesz posłuchać, co dzieje się w miejscu, w którym właśnie przebywa twój pies – czy jest gwarne i ruchliwe (np. ulica w mieście) czy ciche (las), co pomaga jeszcze lepiej zlokalizować zgubę. Aplikacja Bezpieczne Zwierzę daje także możliwość sprawdzenia historii tras i lokalizacji, w których przebywał zwierzak. Nie tylko można więc dokładnie określić, gdzie był i co robił, ale i... sprawdzić jak dużo z nim spacerujemy, a tym samym ocenić, czy w pełni spełniamy jego potrzeby. Urządzenie poinformuje cię także, jeśli twój skory do ucieczek pies, opuści teren twojej posesji – wystarczy w aplikacji ustawić obszar będący „strefą bezpieczeństwa”. Gdy pies wyjdzie poza niego, od razu dostaniesz SMS-a. A to pozwala jak najszybciej zareagować. Must have dla właścicieli niepokornych pupili!

Zwierzęta domowe w dobie koronawirusa: Czy to prawda, że są porzucane i usypiane? Rozmawiamy z weterynarzem >>>